• Dopravní soutěž mladých cyklistů - školní kolo

• 23.05.2022 10:10
        • více fotografií zde

V pondělí 2. 5. 2022 proběhlo školní kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů, kterou pořádá BESIP. Z naší školy se soutěže zúčastnili žáci z pátých až devátých tříd. Soutěž byla rozdělena na dvě kategorie, I. kategorie - žáci 5. a 6. ročníků, II. kategorie - žáci 7. až 9. ročníků.
          Všem umístěným gratulujeme.
          Umístění:
           I. kategorie:
                 1.  místo David Štencl a Anna Švédová
                 2. místo David Adam  a Iva Hassová
                 3. místo Jáchym Kolář a Barbora Bínová
          II. kategorie:
                 1. místo: Jakub Špaček a Nikola Semlerová
                 2. místo: Tomáš Holman  a Tereza Špačková a Lucie Svádová
                 3. místo: Ondřej Janíček
        • Soutěž pro zábřežské ZŠ a MŠ ve hře Člověče nezlob se

• 25.05.2022 14:43
        • 22. 4. 2022 proběhla soutěž pro zábřežské ZŠ a MŠ ve hře "Člověče nezlob se" s vlastnoručně vyrobenými figurkami z recyklovaného materiálu. Za naši školu se zúčastnila dvě čtyřčlenná družstva žáků z 5.A a 5.B. Protože letos byla nízká účast žáků z ostatních škol, umístili se naši soutěžící na pěkném prvním a druhém místě.
          více fotografií zde
        • McDonald's Cup 2022

• 29.04.2022 11:08
        • Ve čtvrtek 21. dubna 2022 se konal na umělém trávníku FK Mohelnice fotbalový turnaj pro žáky 4. a 5. ročníků. Naši školu reprezentovali David Adam, Michal Hroch, Jan Krobot, Viktor Vaněk, Ondřej Barna, Max Brauner, Petr David, David Krejčí, Matyáš Novák, Marek Sváda a žák třetí třídy Adam Hejl.
          Za účasti 5 škol se klukům podařilo z 2. místa postoupit do okresního kola, které se uskuteční 4. května v Šumperku.
          Gratulujeme!
          A na konec ještě poděkování panu Janu Krobotovi st. za koučování a pomoc s organizací našich malých reprezentantů. Děkujeme!

více fotografií zde