• Školní rok
    • Oblast
    • Kolo
    • Vyhledat
    • 2019/2020

    • Regionální kolo

      • Milan Hofinger
      • 3. místo
      • O pohár starosty města Zábřeh - 60m, starší žáci
      • Regionální kolo
      • Tělesná výchova
      • Matěj Šoupal
      • 2. místo
      • O pohár starosty města Zábřeh - dálka, starší žáci
      • Regionální kolo
      • Tělesná výchova
      • Daniel Hlučný
      • 1. místo
      • O pohár starosty města Zábřeh - míček, starší žáci
      • Regionální kolo
      • Tělesná výchova
      • Lukáš Blaha
      • 3. místo
      • O pohár starosty města Zábřeh - míček, starší žáci
      • Regionální kolo
      • Tělesná výchova
      • Adéla Žáková
      • 1. místo
      • O pohár starosty města Zábřeh - míček, mladší žákyně
      • Regionální kolo
      • Tělesná výchova
      • Tomáš Maixner
      • 1. místo
      • O pohár starosty města Zábřeh - míček, mladší žáci
      • Regionální kolo
      • Tělesná výchova
      • ZŠ a DDM Krasohled
      • 4. místo
      • O pohár starosty města Zábřeh
      • Regionální kolo
      • Tělesná výchova
      • Matěj Vaněk, Pešta Dušan, Lukáš Blaha, Lukáš Zimmermann
      • 3. místo
      • Přespolní běh
      • Regionální kolo
      • Tělesná výchova
      • Adéla Žáková, Andrea Nezvalová, Tereza Špačková, Darina Čmakalová, Eliška Krňávková, Zuzana Kozáková, Aneta Hradilová, Jindřiška Fiedlerová
      • 3. místo
      • Přespolní běh
      • Regionální kolo
      • Tělesná výchova
      • Viktorie Linhartová, Veronika Ondráčková, Charlota Cigánková
      • x. místo
      • Toulky Zábřežskou historií
      • Regionální kolo
      • Dějepis
      • David Novák, Karolína Staňková, Pavel Doležel
      • y. místo
      • Toulky Zábřežskou historií
      • Regionální kolo
      • Dějepis
      • Daniel Šifra, Petr Skácel
      • 4. místo
      • Robotický den s průmyslovkou
      • Regionální kolo
      • Robotika
    • Celostátní kolo

      • Michal Švéda, Josef Valenta
      • 10. místo
      • Robotiáda - Dálkový Medvěd
      • Celostátní kolo
      • Robotika
      • Daniel Šifra
      • 31. místo
      • Robotiáda - Sprint Lego
      • Celostátní kolo
      • Robotika
      • Martin Huf
      • 32. místo
      • Robotiáda - Jízda po čáře
      • Celostátní kolo
      • Robotika
    • Krajské kolo

      • Adéla Hašlerová, Natálie Hašlerová
      • Dýňodlabání
      • Krajské kolo
      • Pracovní činnosti
      • Simona Skřivánková, Andrea Pavlů
      • Dýňodlabání
      • Krajské kolo
      • Pracovní činnosti
      • Daniel Šifra
      • 3. místo
      • RoboTrip Olomouc - Lego MiniSumo
      • Krajské kolo
      • Robotika
      • Vojtěch Šichor, Martin Huf
      • 2. místo
      • RoboTrip Olomouc - Lego konstruktér
      • Krajské kolo
      • Robotika
      • Michal Švéda, Josef Valenta
      • 3. místo
      • RoboTrip Olomouc - Lego konstruktér
      • Krajské kolo
      • Robotika