• Čerpání 2019/2020 ke stažení zde

Vážení rodiče,
        v roce 2013 byl na naší škole založen spolek MODERNÍ ŠKOLA SEVEROVÝCHOD, z. s..

Důvod vzniku spolku:
        • zapojení rodičů do dění ve škole
        • získávání sponzorských příspěvků zlepšujících podmínky i způsob výuky dětí
        • posílení vzájemné spolupráce školy a rodiny

Výhody členství:
        • 50% příspěvek na kulturní akce (kino, divadlo, exkurze atd.)
        • pořízení odměn do soutěží
        • odměny za mimořádné výkony žáků (sportovní, prospěchové atd.)
        • věnování upomínkových předmětů při nástupu i ukončení povinné školní docházky

Členem spolku se automaticky stává každý rodič, který zaplatí roční příspěvek ve výši 200,- Kč na žáka, v případě sourozenců platí 2. dítě 175,- Kč a 3. a další dítě 100,- Kč.

Platbu je možno provádět dvěma způsoby:
        • ve třídě – třídnímu učiteli nebo
        • bankovním převodem na účet: 3437289349/0800 (zpráva pro příjemce = jméno a příjmení dítěte)
        VS je přidělen dítěti na základě přihlášky do spolku, viz žákovská knížka.
        Děti rodičů nečlenů (rodiče, kteří příspěvek za děti neuhradili) jsou z finančních a hmotných podpor vyřazeni.
        Více se o spolku a jeho činnosti můžete dozvědět zde na stránkách školy  www.zssvzabreh.cz.

Těšíme se na podporu i spolupráci.

V Zábřeze 2. 9. 2019
        předseda spolku