• Konstruktérská akademie

• 07.06.2022 13:33

• Dne 3. 6. 2022 se žáci naší školy zúčastnili Konstruktérské akademie v Postřelmově. 2 žáci 8. ročníku soutěžili v sestavování robotů a získali krásné 4. místo. Pro ostatní byl připraven bohatý doprovodný program zaměřený na prezentaci řemeslných a technických oborů. Všem zúčastněným se tato akce moc líbila. Odnesli si spoustu zajímavých zážitků.

více fotografií zde
        • Den dětí I.B

• 03.06.2022 09:17
        • Den dětí – 1. 6. 2022 žáci třídy I.B oslavili pobytem venku. Po trase od školy ke Katolickému domu museli plnit různé úkoly. Cesta přes pole byla trošku obtížná, protože v noci pršelo. Ale i s tím si žáci poradili. V cíli na ně čekala sladká odměna – nanuk.
          Simona Špačková (tř.uč. I.B)
        • Výlet I.B a III.B

• 03.06.2022 09:17
        • V úterý 24. 5. 2022 se třídy I.B a III.B vydaly na výlet na hrad Šternberk.
          Na žáky čekala prohlídka hradu doplněná o aktivní soutěžní program „Pevnost Boyard“. Žáci byli rozděleni do 6 družstev. Čekaly na ně různé aktivity a nástrahy pevnosti. Museli postavit šikmou věž, nalézt klíče v truhle plné překvapení a další nesnadné úkoly. 3 nejlepší družstva se dostala až do komnaty s pokladem.
          Simona Špačková (tř.uč. I.B) a Michaela Martináková (tř.uč. III.B)