• Výlet III.B

• 25.06.2024 09:45
        • Ve čtvrtek 20. června jsme se vydali na výlet do ZOO Lešná. Vyrazili jsme autobusem už v půl osmé ráno, abychom stihli ze ZOO co nejvíce.
        • Tým ze ZŠ a DDM Krasohled se zapojil do celostátního projektu  Paměť národa – Příběhy našich sousedů
        • Tým ze ZŠ a DDM Krasohled se zapojil do celostátního projektu Paměť národa – Příběhy našich sousedů

• 22.06.2024 17:00
        • Naši sousedé – lidé, které denně potkáváme, zdravíme se s nimi, možná známe některé jejich příbuzné, ale často jsou to pouze kusé informace o těchto osobách.

Co však často zůstává skryto, jsou jejich zajímavé, snad až neuvěřitelné životní příběhy a osudy. A přitom by tito lidé – pamětníci, kteří byli očitými svědky a účastníky velkých i malých dějinných událostí 20. století, mohli objasnit a skutečně autenticky vyprávět „jak to tehdy bylo“ a dozajista tak vyvrátit různé mýty, kterými jsou relativně nedávné události často opředeny, nebo mylně vykládány a bylo by škoda, kdyby zůstali v zapomnění.

• 6.A vyrazila na dvoudenní školní výlet do Branné a Pustých Žibřidovic

• 22.06.2024 14:58
        • (13. - 14. 6. 2024)
          Čtvrteční ráno bylo pro naše šesťáky „z áčka“ neobvykle obvyklé. Sešli jsme se sice všichni před školou jako každý den, ale naše kroky nemířily do šaten a třídy, nýbrž na nedalekou vlakovou zastávku, kde se započal náš první společný školní výlet – a to hned dvoudenní! Vlak nás zavezl do horské obce Ostružná, odkud jsme se vydali na přibližně šestikilometrovou túru směr Kolštejn, neboli Branná.
        • Exkurze do Via Delicia - 1. B

• 22.06.2024 14:52
        • Jak se nám líbilo v rodinné konzervárně Via Delicia v Zábřehu😊? Nejenom, že jsme si prohlédli výrobu paštik a džemů, ale také jsme trénovali bezpečný přesun po městě a ukázněné chování na návštěvě ve výrobně. U toho jsme si  pořádně zamlsali. Hodiny strávené tímto způsobem byly teď na konci června mnohem klidnější, než ve školních lavicích. Zkrátka – líbilo se nám to MOC!

Jaroslava Králová – třídní učitelka
        • Exkurze ZLKL Loštice

• 11.06.2024 12:16
        • Skupinka našich žáků osmého ročníku navštívila v pátek 7.6.2024 v Lošticích strojírenskou firmu ZLKL, která oslavila v letošním roce 30. výročí založení. Tato firma se zabývá úpravou komponentů pro různé firmy – např. Emerson a Siemens.

• Severovýchod 484/26
        Zábřeh