• Vánoční besídka IV. třídy

• 10.01.2022 13:50
          22. 12. 2021

Poslední školní den tohoto roku jsme si uspořádali vánoční besídku. Nejdříve jsme si trochu zasoutěžili. Nejprve o piškvorkového krále, potom jsme prověřili své znalosti názvů měst, jmen, zvířat,... Dále mělo následovat sledování pohádky. Ale pod stromečkem bylo tolik dárků! A stále volaly po rozbalení. Museli jsme jim vyhovět... Došlo i na pohádku a stihli jsme si zahrát i "elektriku", uklidit, popřát si do nového roku a odejít na oběd.
        • Ruský jazyk - soutěžíme s deskovými hrami

• 31.12.2021 08:14
        • více fotografií zde

V poslední hodině volitelného předmětu Ruský jazyk roku 2021 si osmáci užili soutěžení s oblíbenými deskovými hrami, při kterém si procvičovali slovní zásobu na téma "vybavení bytu"
          a odpovídali na kvízové otázky. Vítězové dostali drobné odměny.
          Jana Ucekajová
        • Vánoční výtvarná dílna IV. třídy

• 10.01.2022 13:27
        • více fotografií zde

Ve vánočních dílnách 13. 12. 2021 měly děti možnost seznámit se s vánočními zvyky. Některé si vyzkoušely - odlévání olova. Podle tvaru odlitku si vyhledávaly, co je v novém roce čeká. Dále si vytvořily přáníčko, andílka, dostaly perníček. Tento den na nás dýchla pohoda nastávajícího vánočního času. K úplné spokojenosti si děti mohly odnést své výtvory domů a podělit se o zážitek s rodiči.