• Olympijské hry - soutěž

• 26.06.2022 21:34
        • Při příležitosti konání XXIV. zimních olympijských her v Pekingu byl pro žáky naší školy připraven olympijský kvíz. Každý všední den po dobu olympijských her byla zveřejněna jedna soutěžní otázka. Úspěšní řešitelé postoupili do slosování o tři dárkové poukazy v hodnotě 200,- Kč na sportovní zboží. Štěstí se tentokrát přiklonilo na stranu Adama Třísky (6.r.), Jana Freborta (8.r.) a Martina Jílka (9.r.).

Všem zúčastněným děkujeme a těšíme se na další významnou sportovní událost, při které si žáci znovu prohloubí své znalosti ze sportovních disciplín.

• více
        • Přednáška - Život a práce ve Spojeném království - IX.A

• 18.02.2022 16:24
        • Žáci IX.A se v pondělí 14. února 2022 zúčastnili přednášky o Spojeném království Velké Británie a Severního Irska. Paní Strouhalová žákům předala zkušenosti ze svého ročního pracovního pobytu a současně žáky seznámila s turisticky zajímavými místy této země. Nejvíce potom žáky zaujaly fotografie ze setkání paní Strouhalové s královnou Alžbětou II.
        • více
        • Soutěž v anglickém jazyce

• 04.03.2022 08:24
        • Ve středu 9. února 2022 proběhlo školní kolo soutěže v anglickém jazyce. Soutěžilo se ve dvou kategoriích – kategorie A (6. – 7. ročníky) a kategorie B (8. – 9. ročníky). Soutěže se zúčastnilo 28 žáků.

V kategorii A zvítězil Tadeáš Přikryl a v kategorii B zvítězil Dan Koželuha.

Zúčastněným žákům děkujeme za své výkony v soutěži a vítězům jednotlivých kategorií gratulujeme a přejeme hodně štěstí v okresním kole.