• Docházkový systém

• 31.08.2023 07:44
        • Dobrý den,
          s novým školním rokem zavádíme na naší škole docházkový systém. Díky čipům bude umožněn žákům přístup do školy, rodiče budou informováni o přítomnosti dítěte ve škole a bude možno odebrat oběd ve školní jídelně. Do budoucna se nabízí i další možnosti využití, ale to není nyní na pořadu dne.
          Čip musí mít všichni žáci školy a dostanou ho od svého třídního učitele po zaplacení zálohy 150,- Kč. Záloha je vratná, v případě ukončení docházky vám bude částka vrácena. Prosím o zajištění čipu během prvního týdne (do pátku 8.9.), následující týden by už systém měl běžet naostro.
          Dle informací a následné domluvy se školní jídelnou budou zatím v jídelně fungovat oba čipy (tedy i ten stávající) s tím, že nejpozději do konce tohoto kalendářního roku bude možno původní čip vrátit na pokladně jídelny s vratkou zálohy na čip na účet strávníka (primárně) či v hotovosti.

Samozřejmě je to na naší škole novinka, omlouváme se předem za případné prvotní „mouchy“, které ale jistě vychytáme! Následný komfort a především bezpečí pro žáky školy to dozajista v budoucnu vynahradí 😊

Přeji pěkné letní dny
          Jaroslav Vít, ředitel školy

• Obědy do škol pro školní rok 2023/2024

• 25.08.2023 08:13
        • Projekt „Obědy do škol v Olomouckém kraji pro školní rok 2023 2024“.pdf

Vážení rodiče,
          naše škola plánuje od 1. 9. 2023 zapojení do projektu „Obědy do škol v Olomouckém kraji pro školní rok 2023/2024“. Z projektu je poskytováno bezplatné školní stravování žákům základních škol, jejichž rodina je ohrožena chudobou a materiální nebo potravinovou deprivací nebo se ocitla v nepříznivé finanční situaci.

Z projektu lze podpořit dítě (žáka naší školy) jehož zákonný zástupce je příjemcem dávek hmotné nouze, tzn., že splňuje alespoň jednu z následujících podmínek - pobírá buď příspěvek na živobytí nebo doplatek na bydlení.

Pokud se chcete do projektu zapojit, musíte se dostavit osobně do školy a vyplnit a podepsat jednoduchou přihlášku formou čestného prohlášení o příjmové a sociální situaci (k vyplnění nejsou potřeba žádné další dokumenty ani potvrzení).

Formuláře jsou pro Vás připraveny v kanceláři školy denně v pracovních dnech až do středy 30. 8. 2023

Pozdější přihlášení do projektu během 1. pololetí školního roku 2023/2024 bohužel nebude možné.

Vážení rodiče, společně zvládneme případné komplikace s administrací projektu během prázdnin, podmínky projektu a termíny přihlášení stanovuje Olomoucký kraj.
          Přeji krásný zbytek léta.

Mgr. Jaroslav Vít, v.r.
          ředitel organizace