• Drakiáda a Podzimní slavnosti (25.9.2018)

• 27.04.2020 00:18
        • V úterý 25. září 2018 v odpoledních hodinách, za větru a nepohody, se uskutečnila opět drakiáda a podzimní slavnost.

Pochválu za pomoc při organizaci drakiády si zaslouží tito žáci:

Julie Kolářová, Melánie Hojgrová, Johanka Geprtová, Míša Bezděková, Adéla Habichová a Tomáš Frebort z 8. ročníku

Dále Anička Müllerová, Karolína Staňková a Stella Kamlarová ze 7. ročníku.

Pochvala patří též těm žákům, kteří se drakiády účastnili jako soutěžící se svými draky a dráčky.

Velmi pěkné bylo i zapojení rodičů do samotné soutěže.

Po drakiádě pokračovalo podzimní odpoledne ochutnávkami dobrot a opékáním špekáčků.

• Adaptační kurz (13.9.2018)

• 27.04.2020 00:12
        • více fotografií zde

Ve čtvrtek 13. září jsme vyrazili s žáky šestých ročníků a jejich třídními učiteli na adaptační kurz. Jako v předešlých letech se kurz konal na Bozeňově na chatě U Krobotů. Na cestu tam nám vyšlo krásné slunečné počasí. Letos jsme šli poprvé naučnou stezkou Lupěnské hory. Stezka vede lesem, mimo hlavní silnice, takže děti měly možnost se uvolnit, udělat si malé skupinky a posedět u svačiny na odpočivadlech umístěných po cestě. Bylo to fajn.