• Opravdu to musí být? Aneb se včelami za odpady

    •            

     Vážená paní ředitelko, vážený pane řediteli, milí pedagogové, ahoj děti,

     zveme vás k zapojení do našeho environmentálního projektu s názvem Opravdu to musí být? Aneb se včelami za odpady, který na 2. pololetí tohoto školního roku připravujeme. Tento environmentální projekt se skládá ze dvou na sobě nezávislých částí – ekosoutěže a ekostezky.

     Nyní v březnu začne probíhat ekosoutěž s názvem Příroda v mikroregionu Zábřežsko a odpady. Chtěli bychom touto soutěží dětem přiblížit mikroregion Zábřežska z pohledu přírody, ale také z pohledu odpadů, které tento region trápí. Jednotlivé úkoly, které děti budou v průběhu soutěže plnit, budou jednak vědomostní, ale také tvořivé a praktické.

     Soutěž bude probíhat od 9. 3. 2023 do 31. 5. 2023. Vyhlášení výsledků a předání cen dojde v týdnu 5.-9.6.2023. Přihlášky do soutěže je pak možno podávat od 20.2. do 7.3.2023. Veškeré informace k soutěži jsou zveřejněny na https://www.zssvzabreh.cz/a/opravdu-to-musi-byt-aneb-se-vcelami-za-odpady-ekosoutez-a-ekostezka-2023

     Druhou akcí je Ekostezka, kterou pořádáme tradičně již několik let ve spolupráci se společností EKO servis Zábřeh s.r.o., a která proběhne 5. – 9.6.2023.

     Více informací naleznete v příslušných sekcích.