• Office 365

Uživatelské jméno: prijmeni.jmeno@zssvzabreh.cz

Heslo:

Vážení rodiče, milí žáci,

Základní škola a Dům dětí a mládeže Krasohled Zábřeh má uzavřenou licenční smlouvu s firmou Microsoft. Novým benefitem této smlouvy je možnost bezplatně poskytnout desktopovou verzi aplikací sady Microsoft Office365 Pro Plus k domácímu používání po dobu jejich docházky na ZŠ.

Žáci budou mít k dispozici žákovské emailové adresy se svým jménem a doménou @zssvzabreh.cz a úložiště OneDrive.

Po ukončení 9. ročníku se úložiště OneDrive i emailová schránka žákům vymaže.

Žáci budou při výuce ve škole používat nejnovější Office 2019 a doma mají možnost pracovat v online aplikacích nebo si mohou aplikace nainstalovat zdarmana 5 vlastních zařízení a to včetně mobilních platforem a používat je k nekomerčním účelům.

V případě ztráty přihlašovacích údajů nebo dotazů se obracejte na stodulkova.miroslava@zssvzabreh.cz