• 1. července 2020 jsme otevřeli pro veřejnost dopravní hřiště

• 1. července 2020 jsme otevřeli pro veřejnost dopravní hřiště ZŠ a DDM Krasohled Zábřeh
        • Žáby

• Naše jezírko mezi paneláky si našel druh obojživelníků. Jedná se pravděpodobně o ropuchu zelenou, která patří mezi silně ohrožený druh (podle EU - druh vyžadující přísnou ochranu). Velice nás to potěšilo, protože biotop jezírka v naší zahradě slouží k výuce.
            Podle informace z odboru životního prostředí se nesmí v žádném případě narušovat vzniklý biotop (např. odchytem žab). Narušování tohoto biotopu by bylo pokutováno!

• Provoz recepce DDM Krasohled po dobu letních prázdnin

• Provoz recepce DDM Krasohled po dobu letních prázdnin je přerušen.

V případě potřeby se obraťte na kancelář školy (vstup předním vchodem).

• Informace pro rodiče budoucích prvňáčků pro školní rok 2020/2021

• Informace pro rodiče budoucích prvňáčků pro školní rok 2020/2021 - Obrázek 1
        • Informace k zahájení provozu Dopravního hřiště pro školní rok 2020/2021 pro školy a školní družiny

• Provoz pro školní rok 2020/2021 bude zahájen ve středu 2. září 2020.

• Školní družina o hlavních prázdninách

• Prodlužujeme termín pro podání přihlášky do školní družiny během hlavních prázdnin do 25. června 2020.

Školní družina bude v provozu od 7:30 – 15:30 hodin, cena 50,- Kč za měsíc.

Přihlásit se můžete v kanceláři ZŠ nebo na recepci DDM Krasohled, bližší informace na tel.: 583 416 561