Aktivní jarní prázdniny

10.02.2020 10:04

Během jarních prázdnin (3.–7. 2. 2020) si pro děti připravilo DDM Krasohled plno aktivit na každý den.

Děti si mohly vyrobit krásné a praktické výrobky (jehelníček, náramky z korálků, umělecká díla z keramiky nebo výrobky ze dřeva), procvičily si myšlení a konstruktérskou zručnost v robotickém dopoledni a odpoledni, věnovaly se spolu s vedoucími pohybové aktivitě. Součástí programu na jarní prázdniny byly i dva výlety, do galerie v Kutné hoře, kde si děti celý den užily a odnesly si s sebou spoustu zážitků a napádů do další výtvarné činnosti. Druhý výlet Předjaří v Praze, již tradiční, byl ve znamení návštěvy Letiště Václava Havla a Národního muzea, kde je pohltila digitální expozice "Momenty dějin".

Více fotografií zde.

Více fotografií zde.

Více fotografií zde.

Více fotografií zde.