59. ročník ZLÍN FILM FESTIVAL 2019

03.06.2019 07:37

        Nedělní festivalové (2. června 2019) dopoledne jsme věnovali  navštěvě Baťova mrakodrapu “21”, kde jsme si prohlédli centrum města a filmového festivalu z vyhlídkové terasy. Prošli jsme se Filmovou uličkou, na které byly připraveny hry pro děti  a televizní postavičky, se kterými se mohly vyfotit. Nás však nejvíce lákal pavilón Virtuální reality.

        Odpoledne patřilo návštěvě filmového představení Kapitán Korda, který se promítal v zábavném centru Golden Apple Cinema. V podvečer nás čekal zlatý hřeb nedělního festivalového program Červený koberec. Jak v předešlých letech, tak i letos ho uváděla moderátorská dvojice Dana Morávková a Jan Čenský. Měli jsme tak jedinečnou šanci vidět režiséry, popřípadě i hlavní představitele, mezinárodních soutěžních snímků, které letos byly na Zlín Film Festival zařazeny. Zakoupili jsme suvenýry  a poté jsme odjížděli spokojeni domů.

Více fotografií zde.