• Oblastní kolo ve florbalu starších hochů

• 18.11.2022 07:26
      • Z tříd osmého a devátého ročníku bylo vybráno celkem 10 hochů, kteří reprezentovali naši školu 11. 11. 2022 v Šumperku na oblastním kole ve florbalu. Hoši si chvíli zvykali na větší hřiště, ale po první třetině už hráli velmi dobře a dokázali držet krok s 5. ZŠ Šumperk. Poté jsme nastoupili proti ZŠ Šumavská, se kterou jsme hráli velmi vyrovnaný zápas. Naneštěstí jsme obdrželi na konci zápasu rozhodující gól na 1:2 a prohráli jsme. Poslední zápas nás čekal proti domácímu týmu ZŠ 8. května Šumperk, v jehož řadách byla celá řada florbalistů z ASPER Šumperk. Sice jsme skončili poslední, ale hoši předvedli solidní výkony, smysl pro fair-play. Odevzdali maximální výkon a nechali na hřiště za celých 90 minut hry všechno.