• Konzultační den 23. 9. 2021

• Konzultační den 23. 9. 2021 se uskuteční od 16 hodin pro zákonné zástupce žáka.

Informativní schůzka bude on-line přes účet žáka na MS Office365 TEAMS.

Třídní učitelé informují zákonné zástupce přes Edupage.

• Den policistou

• více fotografií zde

Ve čtvrtek 16. 9. 2021 se žáci naší školy – Nela Komínková, Martin Kupka a Jakub Špaček zúčastnili akce Den policistou. Zde se seznámili s prací policie v oblasti kriminalistiky, dopravní policie, výcviku psů a zásahové jednotky. Následně proběhla soutěž družstev na postřeh, sílu, vědomosti i přesnou mušku.

Naše družstvo obsadilo 1. místo a tímto jim k úspěchu blahopřejeme!

• Den s BESIPem 2021

• Krásné slunečné počasí podkreslilo dlouho chystanou akci Den s BESIPem, která se konala ve čtvrtek 9. září 2021. Návštěvníci z řad veřejnosti si užili bohatý program. Děti si mohly vyrábět, sportovat, zkusit si chůzi s alko brýlemi nebo se zdravotnicí dávat první pomoc. BESIP návštěvníkům poskytl spoustu materiálů z dopravní výchovy. Malí i dospělí návštěvníci si užili prohlídku dopravních prostředků IZS a nadšení projevili i u elektro vozů z VOŠ a SŠ automobilní Zábřeh.

více fotografií zde