• Informace k přihlašování na akce

    • ONLINE PŘIHLÁŠENÍ A PLATBA https://zssvzabreh.iddm.cz

     V tomto dokumentu najdete několik jednoduchých kroků, které je potřeba zvládnout k vyřízení přihlášky do kroužku, na tábor nebo na akci. Přihlašování probíhá podle podobných principů, jako když nakupujete v e-shopu. Nejprve se v našem online centru zaregistrujete a poté pracujete s účastníky (vašimi dětmi nebo vlastní osobou).

     KROK 1 - REGISTRACE UŽIVATELE

     Každý zájmový útvar má kolonku Přihlásit se online. Tuto kolonku rozklikněte a vpravo nahoře klikněte na „Nový účet“ a v jednoduchém formuláři pro registraci uživatele vyplňte svůj platný email, heslo, které si vymyslíte, jméno a příjmení.

     Poté vám na váš email přijde zpráva s tzv. validačním odkazem – tím potvrdíte, že daná adresa je skutečně vaše. Nyní jste již zaregistrováni v našem online centru a můžete pokračovat v dalších krocích.

     KROK 2 - PŘEHLED ÚČASTNÍKŮ A INFORMACE O PŘIHLÁŠKÁCH

     Po kliknutí na konkrétní přihlášku můžete vidět informaci o platbách, stáhnout si přihlášku k podpisu, ale také měnit kontaktní údaje, případně stahovat doplňující dokumenty (např. informace či formuláře k táborům apod.).

      

     KROK 3 - VÝBĚR KROUŽKU (akce nebo tábora) PRO PŘIHLÁŠENÍ na www.zssvzabreh.iddm.cz

     V menu vyberte položku Kroužky (akce, tábory). Zobrazí se vám přehled všech programů, na které je možné se přihlásit online. Výběr můžete zúžit pomocí filtrů v pravé části obrazovky (podle zaměření, dne či místa konání). Kliknutím na pole s kroužkem (akcí, táborem) se zobrazí detailní informace o něm a níže tlačítko Přihlásit. Poté vyberete některého z účastníků spojených s vaším účtem nebo zvolíte možnost „Nový účastník“.

     KROK 4 – PŘIHLÁŠKA

     Nyní už zadáváte PŘEDBĚŽNOU přihlášku do kroužku (akce, tábora). Vyberte, zda bude vaše dítě po skončení kroužku (akci, táboře) odcházet samostatně nebo v doprovodu (platí pro děti). Vyplňte odpovídající typ školy (případně podle okolností mimoškolní dítě či nestudující - dospělý). V dalším kroku se zobrazí osobní a kontaktní údaje, které prosím zaktualizujte. Některé jsou povinné, jiné mohou být nepřístupné (nepotřebujeme je). Závisí to na typu školy a věku účastníka a také typu činnosti, na kterou se hlásíte. V dalším kroku vás prosíme o udělení souhlasů se zpracováním údajů, jsou-li potřebné. Také zde můžete přihlášku doprovodit stručnou poznámkou (uvidíte ji potom ve formuláři přihlášky). Nakonec prosíme o potvrzení seznámení s podmínkami účasti. Vnitřní řád DDM Krasohled najdete na webu www.zssvzabreh.cz, popřípadě v recepci k nahlédnutí. Kliknutím na tlačítko „přihlásit“ odešlete celou přihlášku do našeho systému. Na úvodní obrazovce (menu „úvod“) najdete přehled všech takto zadaných přihlášek a také stavu jejich úhrad.

     Vezměte prosím na vědomí, že proces online přihlašování zakládá pouze předběžnou přihlášku, kterou musíme následně potvrdit. Prosíme, neplaťte předem! Po potvrzení přihlášky dostanete emailem informaci o jejím schválení a také o vygenerování přihlášky ke stažení a podepsání. Současně obdržíte pokyny k úhradě, teprve poté ji proveďte.

     KROK 5 – PLATBA

     Úhradu můžete provést přímo v klientském účtu pomocí tlačítka „Zaplatit“ buď online kartou nebo online bankovním převodem. Zaplatit můžete také obvyklým bankovním převodem podle platebních údajů na přihlášce. Platbu můžete provést také hotově na recepci DDM Krasohled. Při platbě na účet je bezpodmínečně nutné dodržet správný variabilní symbol – v opačném případě nebude platba spárována s vaší přihláškou a budeme vás považovat za dlužníky! Proto doporučujeme pohodlnější platbu online.

  • Kontakty

   • Základní škola a Dům dětí a mládeže Krasohled Zábřeh, Severovýchod 484/26, okres Šumperk
   • Číslo datové schránky: 6rr9x9e
   • 583 416 561
   • Severovýchod 484/26
    Zábřeh
    78901 Zábřeh
    Czech Republic
   • Tel. kanceláře školy: 583 416 561
   • Mob. kanceláře školy: 736 157 613
   • Mob. družiny: 604 977 566
   • Mob. vedoucí DDM Krasohled: 770 192 728
   • Tel.školní jídelna: 583 415 089
   • Schránka důvěry: schranka.duvery@zssvzabreh.cz
   • Podatelna: úřední hodiny od 6:30 do 15:00 (v pracovních dnech)
 • Odkazy na sociální sítě