LVK 1. stupeň

V týdnu od 12. 2. do 16. 2. 2018  se žáci 1. stupně zúčastnili lyžařského kurzu v Přemyslově pod  názvem LYŽUJEME SE SLUNÍČKEM. Každý den pro děti přijel autobus a odpoledne je zase odvezl ke škole. Po příjezdu do Přemyslova už na děti čekali instruktoři, kteří je měli na starost. Dopolední výuka lyžování trvala dvě hodiny, potom se žáci přesunuli do jídelny. Tady je čekal výborný oběd a zasloužený odpočinek. Po obědě už zase spěchali na svah, kde pokračovali ve výuce lyžování. Všechny děti byly rozděleny do 3 družstev. Na poslední den se děti těšily nejvíc. Čekal je karneval v maskách a závěrečný závod. Přijeli se podívat i rodiče a děti jim mohly předvést, co se za celý týden naučily.

Ivana Gronychová