Školní akademie 2016

ZŠ Severovýchod zve všechny rodiče, žáky a přátele školy na první ročník ŠKOLNÍ AKADEMIE. Program si pro Vás připravili sami žáci ZŠ Severovýchod a těší se na Vaši účast. Již nyní se všichni těšíme na společné setkání v kinosále VOŠ a SŠA (areál PAS).
Program bude rozdělen do dvou bloků, pro první a druhý stupeň. V předsálí si bude možné prohlédnout výtvarné práce žáků.
Věříme, že účast bude hojná, program se podaří a všichni si odnesou dobrou náladu :-)

P.B.

PS: NEDOSTALI JSTE POZVÁNKU A MÁTE ŽÁČKA NA NAŠÍ ŠKOLE? JSTE SAMOZŘEJMĚ ZVÁNI!!!