Turnaj ve stolním tenise

Dne 18.12.2013 se ve velké tělocvičně naší školy uskutečnil předvánoční turnaj ve stolním tenise. Již před samotným turnajem bylo jasné, že žáci budou mít velký zájem se zúčastnit. Samotná účast na místě ale překonala veškeré očekávání. Celkem se zúčastnilo téměř 40 žáků, kteří byli rozděleni do dvou kategorií, mladších a starších.

Do mladší kategorie se přihlásilo tolik žáků, že se z časových důvodů museli hned od prvního zápasu utkat vyřazovacím systémem a až posledních 5 bojovalo skupinovým systémem o stupně vítězů. Starší žáci se nejdříve utkali o pořadí ve skupinách, z těchto skupin postoupili ti nejlepší do finálových bojů.

Výsledky :

Mladší (4. – 6. třída)

1. Žák Stanislav

2. Ehrenberger Adam

3. Žanda Jakub

Starší (7. – 9. třída)

1. Mrázek Jan

2. Viktorin Tomáš

3. Novák Dominik

Gratulujeme vítězům, kteří byli odměněni diplomem  a sladkostí. Jak vítězové, tak ale i všichni ostatní podali skvělé výkony, na které mohou být pyšní. Zároveň všem děkujeme za účast.

Pavel Bureš