Florbalový turnaj

Po delší době se žáci mohli opět zapojit do celoškolní sportovní aktivity. Dne 12. 3. 2014 se ve velké tělocvičny naší školy konal florbalový turnaj. Přihlašovat se mohly pětičlenné týmy, které byly sestaveny z žáků pátého až devátého ročníku. Žáci nakonec volili výběry v rámci jejich tříd, přičemž některé týmy byly obsazeny větším počtem hráčů, což však vzhledem k náročnosti zápasů a střídání nevadilo.

Turnaje se zúčastnilo pět týmů, utkal se postupně každý s každým a vítěz byl vybrán na základě největšího počtu dosažených bodů.

Vítězi se po urputných bojích stali žáci osmého ročníku, kteří vyhráli všechny odehrané zápasy. O další pozice se ale strhnul velký boj. Nejlépe si v něm vedli žáci 6. A, kteří obsadili druhou pozici a třetí skončila po penaltovém rozstřelu třída 7. A.

Vítězný tým byl odměněn diplomy a drobnou pozorností.

Pořadí :

1.     8. třída (DREAM TEAM)

2.     6. A

3.     7. A