EUROREBUS (krajské kolo)

Ve čtvrtek 21. 4. 2016 proběhlo v Olomouci krajské kolo vědomostní soutěže Eurorebus. Za naši školu jelo soutěžit celkem 29 žáků, což byli vždy 3 zástupci z každé třídy druhého stupně, 3 zástupci 1. stupně a také 3 jednotlivci.

Adéla Hašlerová (V.), Jakub Švec (IV.) a Ondřej Psotka (III.) vybojovali na své premiéře v této soutěži skvělé 2. místo v kategorii JUNIOR. Tímto výsledkem se probojovali do celostátního finále, které se bude konat 6. června v Praze. Gratulujeme!

Dalších pěkných výsledků, ale bohužel nepostupových umístění v první desítce, dosáhli:

• v soutěži jednotlivců v kategorii ZŠ 02 obsadil 7. místo Petr Ptáček (IX. B);
  • v soutěži jednotlivců v kategorii ZŠ 01 vybojoval 8. místo Jakub Zemene (VII. A);
  • v soutěži školních tříd v kategorii ZŠ 01 obsadili 8. místo zástupci VII. B – Lucie Hrochová, Aleš Kunrt, Vojtěch Balcárek;

K výsledkům gratulujeme a i těm, kteří se neumístili v první desítce, děkujeme za reprezentaci školy.

Benýšková Lucie

více fotografií zde