Dopravní soutěž mladých cyklistů

Ve čtvrtek 21. 4. 2016 proběhla druhá část dopravní soutěže – tentokrát v praktické části – jízda zručnosti. Zúčastnili se žáci pátého až devátého ročníku. Každý zdolal osm překážek – obrácený slalom, kolejnice, podjezdová branka, pilové prkno, pohárek s vodou branka, šikmé prkno a zatavení na metě. Někomu se dařilo více, někomu méně, výsledky jsou v tabulce. Hodnoceny jsou hoši i dívky odděleně.

Výsledky z jízdy zručnosti jsou doplněny o výsledky z testů – pravidel silničního provozu. Celkové výsledky jsou v tabulce a první tři místa jsou zde:

Kategorie I – žáci a žákyně 5. – 6. tříd

1)    Adam Pavlík              Julie Kolářová

2)    Jonáš Němec             Natálie Hašlerová

3)    Dominik Sitta             Petra Sittová

Kategorie II – žáci a žákyně 7. – 9. tříd

1)    Martin Balcárek          Kristýna Rychtecká

2)    Marek Pešta               Lucie Kondlerová

3)    Marek Švub               Zuzana Stryková

Vítězové z prvního a druhého místa budou naši školu reprezentovat v okrskové kole, které proběhne na DDH v Zábřeze 10.května 2016.

Všem zúčastněných děkuji za předvedené sportovní výkony a vítězům přeji mnoho zdaru v dalším – okrskovém kole.

Marie POrtešová :-)

více fotografií zde