SOUTĚŽ ARS POETICA - PUŠKINŮV PAMÁTNÍK

e čtvrtek 27.března 2014 se opět sešli mladí rusisté základních a středních škol v Mohelnici. Soutěž ARS POETICA- Puškinův památník  má v našem kraji už stálé místo. I letos naši školu reprezentovali dvě kategorie žáků. Kolektivní vystoupení žákú 7.B třídy a duo- zpěv byl zastoupen dívkami z 9.A a 9.B. Obě vystoupení porotu zaujala a získala 1. místa s postupem do kola národního. To se uskuteční 6.června v Praze.
Všem účastníkům blahopřejeme.

Kolektiv žáků 7.B
Justýna Brachtlová, Kristýna Rychtecká, Michaela Honigová, Eliška Poláchová, Marie Šertlerová, Tomáš Monczka, Leoš Švub, Luboš Fridl, Michal Hlučný, Šimon Geprt

Duo