Okrskové kolo

V úterý 27.9. proběhlo okrskové kolo v přespolním běhu družstev za Katolickým domem v Zábřehu.

Závodilo se v kategoriích ml. dívky/hoši (6. a 7. třída) a kategoriích st. dívky/hoši (8. a 9. třída). Počasí nám přálo, sluníčko se opíralo na prašnou cestu, která tvořila krásný běžecký okruh. Délka trati představovala u mladších a starších dívek necelých 1,5km a  u hochů 2km.

Závodu se mohlo zúčastnit pouze jedno družstvo z každé školy v dané kategorii. Družstvo se

skládalo max. z šesti závodníků, přičemž čtyři nejlepší časy se sčítaly. Do okresního finále letos postoupila pouze družstva z 1. místa díky menší účasti škol

Složení družstev

Ml. dívky: Drtilová Eva (1.), Drtilová Eliška (2.), Klubíčková Lucie (8.), Hošková Bára (11.), Šťastná Karolína (13.), Janů Adéla (nedoběhla), N- Stavinohová Michaela(9.).

Žákyně v mladších dívkách obsadily 1.místo s velkým náskokem a postoupily tak do okresního kola.

Ml. hoši:  Fiedler Ondřej (12.), Šimek Jakub (13.), Najman Ondřej (15.), Jakeš Jaroslav (16.), Ratiborský Petr (18.), Suchý David (19.), N- Effenberger (21.), N- Kopecký Jaroslav (22.).

St. hoši: Dvořák Petr(11.), Hél Filip (14.), Rösler Dominik (17.), Badal Jiří (19.), Chromý Eduard (22.), Jurka Petr (24), N- Štaigl David (20)., N- Vyhnal ( 23.), N- Komárek Jan (23.).

Zuzana Gebrová

více fotografií zde