Pravidla silničního provozu

 

5. ročník      
       
pořadí jméno, příjmení třída trestné body
1. Kamil Doubravský V.B 0
  Marie Jarmarová V.B 0
  Vítězslav Korb V.B 0
  Lenka Sroková V.B 0
  Michal Hlučný V.B 0
  Petr Ptáček V.B 0
  Barbora Vaňková V.B 0
2. Leona Pavlíková V.A 5
  Kristýna Rychtecká V.B 5
  Dominik Šíp V.B 5
  Monika Vejdová V.B 5
  Kristýna Jastrzemská V.B 5
  Michaela Hönigová V.B 5
  Sebastian Hojgr V.B 5
  Šimon Geprt V.B 5
3. Simona Skopalová V.B 10
  Filip Rösler V.B 10
  Tomáš Monczka V.B 10
  Martin Janů V.B 10
4. Klára Nesperová V.B 15
  Pavla Drtilová V.B 15
  Jan Havelka  V.B 15
  Simona Vejdová V.B 15
5. Lubomír Friedl V.A 20
  Kristýna Badalová V.B 20
  Lukáš Topisch V.B 20
6. Eliška Poláchová V.A 25
  Justýna Brachtlová V.A 25
  Tereza Kohoutová V.A 25

 

 

6. ročník      
       
pořadí jméno, příjmení třída trestné body
1. David Bartoň VI. 15
2. Jaroslava Juránková VI. 20
  Denisa Franková VI. 20
  Leontina Sutorová VI. 20
3. Karolína Šťastná VI. 25
  Alžběta Vachutková VI. 25
  Ondřej Najman VI. 25
4. Jiří Jaroš VI. 30
  Jan Krmela VI. 30
  Alexandra Amanatidu VI. 30
  Petr Effenberger VI. 30
  Jan Baldermann VI. 30
  Jakub Urban VI. 30
5. Jakub Šimek VI. 40
  Alexandra Piterková VI. 40
  Ondřej Fiedler VI. 40
6. Pavel Pravec VI. 50
  Adriana Chyťová VI. 50
  Dominika Poulíčková VI. 50
  Daniel Doleček VI. 50
7. Bára Hošková VI. 55
  Jaroslav Kopecký VI. 55
  Miroslav Hampl VI. 55

 

7. ročník      
       
pořadí jméno, příjmení třída trestné body
1. Martin Mašek VII.B 0
  Eva Drtilová  VII.B 0
  Eliška Drtilová VII.B 0
2. Viktor Synek VII.A 5
  Adéla Janů VII.A 5
  Jan Mrázek VII.A 5
3. Lucie Novotná VII.A 10
  Martina Bartoňová VII.B 10
  Ola Fišnerová VII.B 10
4. Markéta Janů VII.A 15
  Kateřina Janů VII.A 15
  Eliška Hrochová VII.A 15
  Pavel Švub VII.A 15
  Markéta Stejskalová VII.A 15
  Michaela Smrčková VII.B 15
  Anežka Bartošová VII.B 15
  Tereza Effenbergerová VII.B 15
  Andrea Kárníková VII.B 15
5. Lucie Klubíčková VII.A 20
  Matěj Smetana VII.A 20
  Anna Kubíčková VII.B 20
  Vendula Blaháčková VII.B 20
  Barbora Hrochová VII.B 20
  Nikola Komendová VII.B 20
6. Soňa Hýblová VII.A 25
  Lenka Plutzová VII.A 25
  Jan Linhart VII.B 25

 

8. ročník      
       
pořadí jméno, příjmení třída trestné body
1. Ondřej Bartoň VIII.B 0
2. Aneta Orgoniková VIII.B 5
3. Šárka Povýšilová VIII.B 15
4. Alan Balcárek VIII.A 20
  Kateřina Dvořáková VIII.A 20
  Anna Papuková VIII.A 20
  Pavla Krobotová VIII.B 20
  Vojtěch Topisch VIII.B 20
  Jana Skřivánková VIII.B 20
  Adéla Kobzová VIII.B 20
5. Jan Haberland VIII.A 25
  Jan Bartoš VIII.A 25
  Petr Stavinoha VIII.A 25
  Simona Náglová VIII.A 25
  Michaela Valíková VIII.A 25
  Karel Jašek VIII.A 25
  Jakub Hojgr VIII.B 25
  Radim Čmakal VIII.B 25
6. Valadislava Hrubá VIII.A 30
  Petr Novák VIII.A 30
  David Hobler VIII.A 30
  Vojtěch Havelka VIII.A 30
  Tomáš Pastrnek VIII.A 30
  Kateřina Portyšová VIII.B 30
  Viktor Vyhnal VIII.B 30
  Barbora Balcárková VIII.B 30
  Milena Čtvrtlíková VIII.B 30
  Šárka Killarová VIII.B 30

 

9. ročník      
       
pořadí jméno, příjmení třída trestné body
1. Valerie Andrlová IX.A 5
2. Monika Körnerová IX.A 10
  Marek Švácha IX.A 10
  Dominik Rösler IX.B 10
3. Jiří Knápek IX.A 15
  Dominik Mokráš IX.A 15
  Lenka Zapletalová IX.A 15
  Pavel Pek IX.B 15
  Izabela Brachtlová IX.B 15
4. Zdeněk Horák IX.A 20
  Sabina Marešová IX.A 20
  Kristýna Balcárková IX.A 20
  Marek Fišnar IX.A 20
  Michal Bucher IX.A 20
  Petr Cábel IX.A 20
  Petr Pěnička IX.A 20
  Jakub Kárník IX.B 20
  Václav Bezděk IX.B 20
  Filip Hél IX.B 20
  Nikola Roubalová IX.B 20
5. Lukáš Barvíř IX.A 25
  Tereza Švubová IX.A 25
  Miroslav Šmíd IX.A 25
  Ondřej Brzobohatý IX.A 25
  Radim Hojgr IX.A 25
  Veronka Kácelová IX.A 25
  Jan Klemš IX.A 25
  Jiří Badal IX.B 25
  Kateřina Šemrová IX.B 25
  Nikola Doležalová IX.B 25

 

 

 


Pravidla silničního provozu - pořadí tříd

       
 

I.kategorie

   
       
pořadí třída počet tr. bodů počet tr. bodů na 1 žáka
1. V.B 175 7,291
2. VI. 785 32,708
3. V.A 790 37,619
       
       
       
 

II.kategorie

   
       
pořadí třída počet tr. bodů počet tr. bodů na 1 žáka
1. VII.A 595 24,791
2. VII.B 730 28,076
3. VIII.B 590 28,095
4. VIII.A 705 32,045
       
       
 

pořadí IX.ročníků

   
1. IX.A 625 23,703
2. IX.B 655 26,2