Astronomická olympiáda

V letošním školním roce se žáci druhého stupně opět zapojili do astronomické soutěže. Školního kola se zúčastnilo 45 žáků z toho bylo úspěšnými řešiteli 40 a ti postupují do II. korespondenčního kola, které bylo zahájeno a bude ukončeno 23.3.2012.

Všem zúčastněným děkuji a postupujícím přeji mnoho zdaru ve II. kole.

Výsledky školní ho kola zde. => cesta -> aktuální ročník -> školní kolo -> výsledky -> olomoucký kraj ... stačí zadat příslušnou kategorii

                            Marie Portešová

 

Výsledková listina kategorie EF (8. a 9. ročník)

 

        pořadí             třída        příjmení, jméno                  body

        1)                        9B       Pek Pavel                             40       

        2)                        8A       Bartoš Jan                            37

        3)                        9A       František Jaroslav                33       

        4)                        9B       Plaskurová Lucie                   32       

                                   9B       Matějíčková Anna                 32

        5)                        8A       Balcárková Barbora               29       

        6)                        8A       Naglová Simona                    27       

                                   8A       Haberland Jan                       27       

                                   9A       Mokráš Dominik                    27       

                                   8A       Novák Petr                           27       

        7)                        8A       Hastíková Dominika              26       

        8)                        8A       Dvořáková Kateřina               24       

                                   8A       Jašek Karel                           24       

        9)                        8B      Bartoň Ondřej                        23       

                                   9B       Kubíček Pavel                        23       

                                   8B      Čmakal Radim                        23       

                                   8B      Topitsch Vojtěch                    23       

        10)                      9B      Badal Jiří                               22       

        11)                      9A      Marešová Sabina                   17       

                                   9A      Andrlová Valerie                    17       

                                   8B      Povýšilová Šárka                    15      

 

Výsledková listina kategorie GH (6. a 7. ročník)

 

        pořadí             třída       příjmení, jméno                  body

        1)                        6.      Chyťová Adriana                   34

        2)                       6.       Hošková Bára                       32

        3)                      7.A      Polách Vojtěch                      31

        4)                      7.A      Plutzová Lenka                     30

                                 7.A      Janů Markéta                        30       

        5)                      7.B      Bartošová Anežka                  29

        6)                      7.A      Mrázek Jan                           28       

                                 7.B      Jakeš Jaroslav                       28       

        7)                      7.A      Rýznarová Natálie                  27

        8)                      7.A      Stejskalová Markéta              26       

                                 7.B      Fišnerová Olga                      26       

                                 7.B      Drtilová Eva                          26       

                                 7.A      Horníčková Nela                    26    

        9)                      7.B      Drtilová Eliška                       24       

        10)                     7.B      Viktorin Tomáš                     23

        11)                     7.B      Brzobohatá Markéta              22       

        12)                       6.      Vachutková Alžběta               20  

                                 7.A     Švub Pavel                             20

        13)                       6.    Pravec Pavel                          18 

    

 

    Dne 18.4.2012 byly zveřejněny výsledky krajského kola v kategorii G,H 

 

poř. příjmení a jméno bodů škola město/obec učitel
1. Skulinová Timea 94.5 ZŠ Tř. 1. máje Hranice Hranice Mgr. Lucie Číhalová
2. Repčík Martin 88.5 Gymnázium Olomouc - Hejčín Olomouc Mgr. Šárka Richterková
3. Čáp Johan 86.5 Gymnázium Olomouc - Hejčín Olomouc Mgr. Šárka Richterková
3. Hrabal Miroslav 86.5 Gymnázium Olomouc - Hejčín Olomouc Mgr. Šárka Richterková
3. Koutný Michal 86.5 Gymnázium Olomouc - Hejčín Olomouc Mgr. Šárka Richterková
4. Fišnerová Olga 82.5 ZŠ Zábřeh Zábřeh Mgr. Magdalena Kubíčková
5. Marková Adéla 80.5 Slovanské gymnázium, Olomouc, tř. Jiřího z Poděbrad 13 Olomouc Mgr. Petra Martišková
6. Bartošová Anežka 80 ZŠ Zábřeh Zábřeh Mgr. Magdalena Kubíčková
7. Zobaník Michal 77.5 ZŠ Tř. 1. máje Hranice Hranice Mgr. Lucie Číhalová
8. Matula Radovan 74 ZŠ Tř. 1. máje Hranice Hranice Mgr. Lucie Číhalová
9. Macháčová Vlasta 70.5 Slovanské gymnázium, Olomouc, tř. Jiřího z Poděbrad 13 Olomouc Mgr. Petra Martišková
10. Bartková Nikola 66.5 Gymnázium Olomouc - Hejčín Olomouc Mgr. Šárka Richterková
11. Pallová Jana 59.5 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov Přerov Mgr. Petr Hutečka

Ostatní řešitelé:

poř. příjmení a jméno bodů škola město/obec učitel
12. Bermell Marko 58.5 Slovanské gymnázium, Olomouc, tř. Jiřího z Poděbrad 13 Olomouc Mgr. Petra Martišková
13. Vlček Jan 57 ZŠ Tř. 1. máje Hranice Hranice Mgr. Lucie Číhalová
14. Chyťová Adriana 53.5 ZŠ Zábřeh Zábřeh Marie Portešová
15. Juřicová Tereza 52.5 ZŠ Tř. 1. máje Hranice Hranice Mgr. Lucie Číhalová
16. Klvaňa Martin 52 ZŠ Tř. 1. máje Hranice Hranice Mgr. Lucie Číhalová
17. Bubík Štěpán 50 Gymnázium Jeseník Jeseník Mgr. Eliška Šparlinková
17. Pastorek Jindřich 50 Gymnázium Šternberk Šternberk Mgr. Jana Klapková
18. Lukášová Veronika 49 ZŠ Hranice, Struhlovsko příspěvková organizace Hranice Mgr. Jiřina Filipová
19. Stejskalová Markéta 45.5 ZŠ Zábřeh Zábřeh Mgr. Magdalena Kubíčková
20. Andršová Petra 41.5 ZŠ Tř. 1. máje Hranice Hranice Mgr. Lucie Číhalová
20. Řimáková Dominika 41.5 ZŠ Tř. 1. máje Hranice Hranice Mgr. Lucie Číhalová
21. Terplyvcová Anna 41 ZŠ Tř. 1. máje Hranice Hranice Mgr. Lucie Číhalová
22. Drtilová Eliška 40 ZŠ Zábřeh Zábřeh Mgr. Magdalena Kubíčková
23. Hertl David 39.5 ZŠ Stupkova Olomouc Mgr. Miroslava Artnerova
24. Hrubý Marek 39 Základní škola a Mateřská škola Slatinice, příspěvková organizace Slatinice Zuzana Kolašínová
25. Drtilová Eva 38 ZŠ Zábřeh Zábřeh Mgr. Magdalena Kubíčková
26. Jelínková Petra 37.5 Gymnázium Olomouc - Hejčín Olomouc Mgr. Šárka Richterková
27. Brzobohatá Markéta 34 ZŠ Zábřeh Zábřeh Mgr. Magdalena Kubíčková
28. Hošková Bára 32 ZŠ Zábřeh Zábřeh Marie Portešová
29. Melanová Alžběta 27 ZŠ Tř. 1. máje Hranice Hranice Mgr. Lucie Číhalová
30. Žurková Kateřina 26.5 ZŠ Tř. 1. máje Hranice Hranice Mgr. Lucie Číhalová
31. Přečková Kateřina 23 ZŠ a MŠ Hranická Lipník nad Bečvou Mgr. Helena Gaďourková
32. Viktorin Tomáš 19 ZŠ Zábřeh Zábřeh Mgr. Magdalena Kubíčková
33. Navrátilová Lenka 18 ZŠ Tř. 1. máje Hranice Hranice Mgr. Lucie Číhalová
34. Vachutková Alžběta 17 ZŠ Zábřeh Zábřeh Marie Portešová
35. Rýznarová Natálie 16 ZŠ Zábřeh Zábřeh Mgr. Magdalena Kubíčková
36. Hlosta Ondřej 15.5 ZŠ a MŠ Hranická Lipník nad Bečvou Mgr. Helena Gaďourková
36. Súkeníková Nikola 15.5 ZŠ a MŠ Hranická Lipník nad Bečvou Mgr. Helena Gaďourková
37. Šindlerová Martina 13.5 ZŠ Tř. 1. máje Hranice Hranice Mgr. Lucie Číhalová
38. Pravec Pavel 11 ZŠ Zábřeh Zábřeh Marie Portešová
38. Švub Pavel 11 ZŠ Zábřeh Zábřeh Mgr. Magdalena Kubíčková
39. Mrázek Jan 10.5 ZŠ Zábřeh Zábřeh Mgr. Magdalena Kubíčková
40. Šolcová Tereza 10 Základní škola a Mateřská škola Slatinice, příspěvková organizace Slatinice Zuzana Kolašínová
41. Burešová Dorota 9 ZŠ a MŠ Hranická Lipník nad Bečvou Mgr. Helena Gaďourková
42. Jakeš Jaroslav 8.5 ZŠ Zábřeh Zábřeh Mgr. Magdalena Kubíčková
43. Fialová Marie 7 Základní škola a Mateřská škola Slatinice, příspěvková organizace Slatinice Zuzana Kolašínová
43. Plutzová Lenka 7 ZŠ Zábřeh Zábřeh Mgr. Magdalena Kubíčková
44. Janů Markéta 6 ZŠ Zábřeh Zábřeh Mgr. Magdalena Kubíčková
45. Zubík Lukáš 2 ZŠ a MŠ Hranická Lipník nad Bečvou Mgr. Helena Gaďourková

 

Dne 18.4.2012 byl zveřejněny výsledky krajského kola v kategorii E,F

 

poř.

příjmení a jméno

bodů

škola

město/obec

učitel

1.

Lounová Hana

95

Gymnázium Olomouc - Hejčín

Olomouc

Mgr. Šárka Richterková

1.

Maleňáková Alžběta

95

Slovanské gymnázium, Olomouc, tř. Jiřího z Poděbrad 13

Olomouc

Mgr. Petra Martišková

2.

Glavatchi Anton

89

Reálné gymnázium a základní škola

Prostějov

Jaroslav Bureš

3.

Bartoš Jan

85

ZŠ Zábřeh

Zábřeh

Marie Portešová

4.

Křenek Martin

79

Gymnázium Hranice

Hranice

Voldánová Anna

5.

Kolář Jakub

76.5

Reálné gymnázium a základní škola

Prostějov

Jaroslav Bureš

6.

Křenková Lucie

75

Základní škola

Šumperk

Mgr. Hana Švécarová

7.

Kaprál Vojtěch

72

Gymnázium Jiřího Wolkera

Prostějov

Mgr. Michal Vodička

8.

Grepl Pavel

69.5

Gymnázium Jiřího Wolkera

Prostějov

Mgr. Michal Vodička

9.

Horáček Jakub

63

Základní škola

Šumperk

Mgr. Hana Švécarová

 

 

 

 

 

 

 

poř.

příjmení a jméno

bodů

škola

město/obec

učitel

10.

Poštulka Tomáš

54.5

ZŠ Hrubého

Šternberk u Olomouce

Jana Lounová

11.

Janulík Jakub

45

Gymnázium Šternberk

Šternberk

Mgr. Jana Klapková

12.

Šatánek Jakub

35

Gymnázium Hranice

Hranice

Voldánová Anna

13.

Ivanecká Karolína

33

Gymnázium Uničov

Uničov

Mgr. Miroslav Komsa

14.

Koutná Michaela

32

Gymnázium Uničov

Uničov

Mgr. Miroslav Komsa

15.

Šenková Monika

26

Gymnázium Uničov

Uničov

Mgr. Miroslav Komsa

16.

Haberland Jan

25.5

ZŠ Zábřeh

Zábřeh

Marie Portešová

16.

Malý Jan

25.5

Gymnázium Olomouc - Hejčín

Olomouc

Mgr. Šárka Richterková

17.

Povýšilová Šárka

24.5

ZŠ Zábřeh

Zábřeh

Mgr. Magdalena Kubíčková

18.

Plachý Pavel

22

ZŠ Hranice, Struhlovsko příspěvková organizace

Hranice

Mgr. Jiřina Filipová

18.

Šenková Šárka

22

Gymnázium Uničov

Uničov

Mgr. Miroslav Komsa

19.

František Jaroslav

18

ZŠ Zábřeh

Zábřeh

Marie Portešová

20.

Plaskurová Lucie

17

ZŠ Zábřeh

Zábřeh

Marie Portešová

21.

Novák Petr

16.5

ZŠ Zábřeh

Zábřeh

Marie Portešová

22.

Matějíčková Anna

14

ZŠ Zábřeh

Zábřeh

Marie Portešová

23.

Rajnošek Jakub

13

ZŠ a MŠ Hranická

Lipník nad Bečvou

Mgr. Helena Gaďourková

24.

Antošová Alina

12.5

Gymnázium Olomouc - Hejčín

Olomouc

Mgr. Šárka Richterková

24.

Hastíková Dominika

12.5

ZŠ Zábřeh

Zábřeh

Marie Portešová

24.

Lepka David

12.5

Gymnázium Olomouc - Hejčín

Olomouc

Mgr. Šárka Richterková

25.

Dvořáková Kristýna

11.5

ZŠ a MŠ Hranická

Lipník nad Bečvou

Mgr. Helena Gaďourková

25.

Horvátová Hana

11.5

Gymnázium

Zábřeh

Pavlína Horáčková

25.

Janků Radek

11.5

Základní škola Ruda nad Moravou, okres Šumperk

Ruda nad Moravou

Mgr. Martin Havlíček

26.

Badal Jiří

11

ZŠ Zábřeh

Zábřeh

Marie Portešová

26.

Drietomská Apolena

11

ZŠ a MŠ Hranická

Lipník nad Bečvou

Mgr. Helena Gaďourková

26.

Jašek Karel

11

ZŠ Zábřeh

Zábřeh

Marie Portešová

26.

Kubíček Pavel

11

ZŠ Zábřeh

Zábřeh

Marie Portešová

26.

Obořilová Anežka

11

ZŠ a MŠ Hranická

Lipník nad Bečvou

Mgr. Helena Gaďourková

26.

Šváb Martin

11

Gymnázium Olomouc - Hejčín

Olomouc

Mgr. Šárka Richterková

27.

Balcárková Barbora

10.5

ZŠ Zábřeh

Zábřeh

Marie Portešová

27.

Chmela Radek

10.5

Gymnázium Hranice

Hranice

Voldánová Anna

28.

Dokoupilová Lenka

10

Základní škola Ruda nad Moravou, okres Šumperk

Ruda nad Moravou

Mgr. Martin Havlíček

29.

Suchánková Terezie

9.5

ZŠ a MŠ Hranická

Lipník nad Bečvou

Mgr. Helena Gaďourková

30.

Andrlová Valerie

8.5

ZŠ Zábřeh

Zábřeh

Marie Portešová

30.

Dvořáková Kateřina

8.5

ZŠ Zábřeh

Zábřeh

Marie Portešová

30.

Marešová Sabina

8.5

ZŠ Zábřeh

Zábřeh

Marie Portešová

31.

Mokráš Dominik

8

ZŠ Zábřeh

Zábřeh

Marie Portešová

31.

Příleský Lukáš

8

Gymnázium Hranice

Hranice

Voldánová Anna

32.

Pek Pavel

5.5

ZŠ Zábřeh

Zábřeh

Marie Portešová

32.

Suchomelová Eliška

5.5

Základní škola

Šumperk

Mgr. Hana Švécarová

33.

Naglová Simona

5

ZŠ Zábřeh

Zábřeh

Marie Portešová

34.

Nezbeda Jakub

4

Základní škola Ruda nad Moravou, okres Šumperk

Ruda nad Moravou

Mgr. Martin Havlíček

35.

Šimek Pavel

2.5

Základní škola Ruda nad Moravou, okres Šumperk

Ruda nad Moravou

Mgr. Martin Havlíček

36.

John Petr

1.5

Základní škola Ruda nad Moravou, okres Šumperk

Ruda nad Moravou

Mgr. Martin Havlíček

37.

Léhar Dominik

1

Základní škola Ruda nad Moravou, okres Šumperk

Ruda nad Moravou

Mgr. Martin Havlíček