Kung Fu Panda pobytový tábor

16.08.2019 15:24

        V období letních prázdnin se ve dnech 3. 8.–10. 8. 2019 konal v Herolticích pobytový tábor zaměřený na tanec. Hlavní vedoucí tábora byla Ivona Janíčková, dalšími vedoucími byly Martina Vohralíková a Marie Witová, funkci zdravotníka zastávala Vendula Večeřová. Tábor byl zaměřen na tvorbu taneční choreografie.

        Celý tábor provázela hra motivovaná animovaným filmem Kung Fu Panda. Prvním dnem byla sobota 3. srpna, kdy se děti ubytovaly, seznámily s programem, táborovým řádem a bylo provedeno poučení o bezpečnosti. Proběhly seznamovací hry a rozřazení do týmů. Odpolední program probíhal v tanečním duchu a byl zakončen krátkou procházkou. V neděli se dopoledne tančilo a hrály se míčové hry. Odpoledne bylo krásné teplé počasí, které táborníci využili ke koupání. V podvečer hráli přehazovanou a foukaný fotbal. Třetí a čtvrtý den tábora proběhl podobně jako den předchozí, ráno tanec, odpoledne koupání a pro velký úspěch opakování foukaného fotbalu. V pondělí večer byla diskotéka a v úterý děti sehrály krátké scénky. Pátý den, ve středu, absolvovali táborníci pěší výlet do nedalekých Štítů. Odpoledne se opět koupali a večer měli táborák, po kterém následovala „noční“ hra. Čtvrtek proběhl podobně jako pondělí a úterý, tanec a koupání, s tím rozdílem, že v podvečer děti vyráběly vaky a připravovaly si scénky na poslední páteční večer. V pátek dopoledne táborníci tancovali, koupali se, odpoledne hráli plážový volejbal. Poté dopilovali scénky a večer proběhl v duchu hraní scének a zakončen byl diskotékou. Sobota byla věnována balení věcí. Děti se rozloučily s táborem závěrečným vystoupením pro rodiče.