Dýňodlabání

Žákyně ZŠ a DDM Krasohled Zábřeh Severovýchod se v úterý zúčastnily prvního ročníku soutěže v ozdobném dlabání dýní - Dýňodlabání 2016. Celé klání se uskutečnilo v areálu výstaviště Flora v Olomouci. Děti pracovaly na svých výtvorech pod stanem před pavilonem G a počasí soutěži zrovna moc nepřálo. Sychravo ale neubralo nic ze zápalu všech účastníků a na konci soutěže bylo opravdu na co koukat a některé výtvory byly skutečně úžasné. Po dobře odvedené práci se mohli žáci občerstvit v o něco teplejším pavilonu. Přestože naše zástupkyně nedosáhly na medailová umístění, rozhodně si celé klání užily.

Pavel Bureš

více fotografií zde