Důležité informace

SLEDUJTE STRÁNKY ŠKOLY !!!

Každá aktuální informace bude vždy zveřejněna.

!!! Upozornění !!!  Plánované exkurze a pobyty jsou zrušeny.

Aktuální informace k žádosti o ošetřovné při péči o dítě

Zápis do 1. ročníku pro školní rok 2020/2021

Na naší škole budeme přijímat přihlášky (Žádost o přijetídatovou schránkou 6rr9x9e, e-mailem s ověřeným podpisem 4zszabreh@zssvzabreh.cz, poštou nebo osobně do poštovní schránky nebo osobně v kanceláři školy.

Přihlášku si vytisknete z našich stránek, vyplníte potřebné údaje, podepíšete a doručíte k nám do školy jednou z uvedených možností. Také máte možnost si přihlášku vytisknutou a připravenou k vyplnění vyzvednout přímo u nás ve škole.

Zápis proběhne v termínu

od 14. do 30. dubna 2020

kancelář školy je v provozu

od 6:00 do 14:00 hodin

(na základě předchozí telefonické dohody lze čas upravit)

V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat

na tel. 583 416 561, mob. 736 157 613

rádi společně vše upřesníme.

V případě, že budete pro svoje dítě žádat povolení odkladu povinné školní docházky o jeden rok, zveřejňujeme i formulář Žádost o odklad.

Opatření ministra školství, mládeže a tělovýchovy k organizaci zápisů k povinné školní docházce do základních škol všech zřizovatelů pro školní rok 2020/2021

Na základě rozhodnutí Bezpečnostní rady státu se od středy 11. března 2020 ruší do odvolání výuka na všech základních školách. Školní družiny budou také uzavřeny.  Všem žákům budou automaticky obědy odhlášeny.

Mimořádné opatření od 11. 3. 2020 v souvislosti s výskytem onemocnění COVID-19

Přerušení výuky na školách

Doporučení a pokyny pro školy ve věci epidemie vyvolané novým typem koronaviru2019-nCoV.pdf

více informací v příloze Sběr - sdělení školky a školy- papír.pdf