HALLOWEEN 2017

Již tradičně se na ZŠ a DDM Krasohled Zábřeh uskutečnila oblíbená akce Halloween 2017. Dne 31. 10. mohly děti i s rodiči navštívit prostory školy, které se převlékly do mírně strašidelného hávu. Kdo přišel, ten rozhodně nelitoval. Připravena byla spousta stanovišť s nejrůznějšími hrami, úkoly. Na chodbách mohli účastníci potkat nejrůznější potvůrky a strašidla. Kdo se odvážil až do horního patra školy, došel ke strašidelné stezce, která byla opravdu jen pro ty nejodvážnější. Nechyběla ani tvořivá dílna DDM Krasohled. Občerstvení zajišťoval spolek Moderní škola Severovýchod, který si připravil tematické dobroty, o něž byl obrovský zájem. Celkem na akci našlo cestu necelých 300 příchozích, což všechny organizátory velice potěšilo. Poděkování zaslouží všichni, kdo se na akci podíleli, pracovníci i děti. Již nyní se těšíme na další akce, na kterých všechny na ZŠ a DDM přivítáme.

Pavel Bureš