• Školní rok
    • Oblast
    • Kolo
    • Vyhledat
    • 2018/2019

    • Krajské kolo

      • Ondřej Šváb, Ondřej Janíček
      • 6. místo
      • Hranické robotování
      • Krajské kolo
      • Robotika
      • žáci 4. tříd
      • bez umístění
      • Cyklista roku 2019
      • Krajské kolo
      • Tělesná výchova
      • Ema Šíblová, Pavlína Straková
      • 3. místo
      • Dýňodlabání - kategorie A
      • Krajské kolo
      • Výtvarná výchova
      • Tadeáš Přikryl
      • bronzové pásmo
      • O hanáckyho kohóta - kategorie 7-9 let
      • Krajské kolo
      • Hudební výchova
    • Okresní kolo

      • Adéla Hašlerová
      • 4. místo
      • Pythagoriáda - 8. ročník
      • Okresní kolo
      • Matematika
      • Ondřej Reichel
      • 4. místo
      • Pythagoriáda - 5. ročník
      • Okresní kolo
      • Matematika
      • Tadeáš Přikryl
      • zlaté pásmo
      • Moravský zvoneček - kategorie I
      • Okresní kolo
      • Hudební výchova
      • Tereza Špačková, Klára Krobotová
      • stříbrné pásmo
      • Moravský zvoneček - kategorie II
      • Okresní kolo
      • Hudební výchova
      • Adéla Hašlerová
      • 20. - 22. místo
      • Olympiáda v českém jazyce
      • Okresní kolo
      • Český jazyk a literatura
      • Iveta Lipková
      • 36. - 37. místo
      • Olympiáda v českém jazyce
      • Okresní kolo
      • Český jazyk a literatura
      • Ema Šíblová
      • 7. místo
      • Olympiáda v anglickém jazyce - kategorie II. A
      • Okresní kolo
      • Anglický jazyk
      • Adam Řoutil
      • 17. místo
      • Olympiáda v anglickém jazyce - kategorie I. A
      • Okresní kolo
      • Anglický jazyk
      • Iveta Lipková
      • 3. místo
      • Atletický čtyřboj - skok do dálky
      • Okresní kolo
      • Tělesná výchova
      • Matyáš Heger
      • 5. místo
      • Atletický čtyřboj - hod koulí
      • Okresní kolo
      • Tělesná výchova
      • Daniel Hlučný
      • 4. místo
      • Atletický čtyřboj - hod míčkem
      • Okresní kolo
      • Tělesná výchova
      • Tereza Krejčová
      • 3. místo
      • Atletický čtyřboj - hod míčkem
      • Okresní kolo
      • Tělesná výchova
      • Pavlína Straková
      • 6. místo
      • Atletický čtyřboj - hod míčkem
      • Okresní kolo
      • Tělesná výchova
      • žákyně 4. a 5. tříd
      • 4. místo
      • Vybíjená dívek
      • Okresní kolo
      • Tělesná výchova
      • Pavlína Straková
      • 3. místo
      • Odznaku všestrannosti olympijských vítězů - jednotlivci
      • Okresní kolo
      • Tělesná výchova
      • Karolína Řeháková, Pavlína Straková, Matěj Vaněk, Martin Švéda
      • 7. místo
      • Dopravní soutěž mladých cyklistů - kategorie 2
      • Okresní kolo
      • Tělesná výchova