• Tábory 2021

• Podepsané přihlášky noste, prosím, až bude vhodná epidemiologická situace.

Klikněte na obrázek pro zobrazení původní velikosti.

• Informace k přihlašování online

• KROK 1 - REGISTRACE UŽIVATELE

Každý zájmový útvar má kolonku Přihlásit se online. Tuto kolonku rozklikněte a vpravo nahoře klikněte na „Nový účet“ a v jednoduchém formuláři pro registraci uživatele vyplňte svůj platný email, heslo, které si vymyslíte, jméno a příjmení.

Poté vám na váš email přijde zpráva s tzv. validačním odkazem – tím potvrdíte, že daná adresa je skutečně vaše. Nyní jste již zaregistrováni v našem online centru a můžete pokračovat v dalších krocích.

KROK 2 - PŘEHLED ÚČASTNÍKŮ A INFORMACE O PŘIHLÁŠKÁCH

Po kliknutí na konkrétní přihlášku můžete vidět informaci o platbách, stáhnout si přihlášku k podpisu, ale také měnit kontaktní údaje, případně stahovat doplňující dokumenty (např. informace či formuláře k táborům apod.).

KROK 3 - VÝBĚR TÁBORA PRO PŘIHLÁŠENÍ na http://zssvzabreh.iddm.cz

V menu vyberte položku Tábory. Zobrazí se vám přehled všech programů, na které je možné se přihlásit online. Výběr můžete zúžit pomocí filtrů v pravé části obrazovky (podle zaměření, dne či místa konání). Kliknutím na pole s táborem se zobrazí detailní informace o něm a níže tlačítko Přihlásit. Poté vyberete některého z účastníků spojených s vaším účtem nebo zvolíte možnost „Nový účastník“.

KROK 4 – PŘIHLÁŠKA

Nyní už zadáváte PŘEDBĚŽNOU přihlášku na tábor. Vyberte, zda bude vaše dítě po skončení tábora odcházet samostatně nebo v doprovodu (platí pro děti). Vyplňte odpovídající typ školy. V dalším kroku se zobrazí osobní a kontaktní údaje, které prosím zaktualizujte. Některé jsou povinné, jiné mohou být nepřístupné (nepotřebujeme je). Závisí to na typu školy a věku účastníka a také typu činnosti, na kterou se hlásíte. V dalším kroku vás prosíme o udělení souhlasů se zpracováním údajů, jsou-li potřebné. Také zde můžete přihlášku doprovodit stručnou poznámkou (uvidíte ji potom ve formuláři přihlášky). Nakonec prosíme o potvrzení seznámení s podmínkami účasti. Vnitřní řád DDM Krasohled najdete na webu www.zssvzabreh.cz, popřípadě v recepci k nahlédnutí. Kliknutím na tlačítko „přihlásit“ odešlete celou přihlášku do našeho systému. Na úvodní obrazovce (menu „úvod“) najdete přehled všech takto zadaných přihlášek a také stavu jejich úhrad.

Vezměte prosím na vědomí, že proces online přihlašování zakládá pouze předběžnou přihlášku, kterou musíme následně potvrdit. Prosíme, neplaťte předem! Po potvrzení přihlášky dostanete emailem informaci o jejím schválení a také o vygenerování přihlášky ke stažení a podepsání. Současně obdržíte pokyny k úhradě, teprve poté ji proveďte.

KROK 5 – PLATBA

Úhradu můžete provést přímo v klientském účtu pomocí tlačítka „Zaplatit“ buď online kartou nebo online bankovním převodem. Zaplatit můžete také obvyklým bankovním převodem podle platebních údajů na přihlášce. Platbu můžete provést také hotově na recepci DDM Krasohled. Při platbě na účet je bezpodmínečně nutné dodržet správný variabilní symbol – v opačném případě nebude platba spárována s vaší přihláškou a budeme vás považovat za dlužníky! Proto doporučujeme pohodlnější platbu online.

V případě omezení počtu účastníků na příměstském táboře z důvodu epidemiologické situace, bude o účasti na táboře rozhodovat datum a čas podání přihlášky (počet účastníků na příměstském táboře bude upřesněn na základě aktuální epidemiologické situace).

Kontakt na vedoucí DDM:

Bc. Ivana Müllerová