• Už je to tady, už letí k vám!🤩

• 31.03.2023 21:10
        • Přestože teprve skončily jarní prázdniny, už posíláme plán, jak hodláme v DDM strávit léto! Tak pokud do toho jdete s námi, tady je naše nabídka. ☺️Přihlašování bude možné od 1. dubna 8:00 (a není to apríl!), do té doby vám budeme pravidelně dávkovat bližší informace k jednotlivým táborům prostřednictvím samostatných plakátků!

léto komplet final.jpg
        • Jarní prázdniny

• 30.01.2023 13:30
        • Za pár dní tu máme vysvědčení, a to znamená, že nejen pololetní, ale i jarní prázdniny jsou za rohem! O prázdninách sice nebudou probíhat schůzky kroužků, zato na jarní prázdniny pro děti chystáme spoustu super akcí! Proběhnou celotýdenní tábory Taneční maraton a Papírohrátky, v úterý a ve středu vyrazíme na výlety do Olomouce a do Brna. Jednotlivě bude možné se hlásit na výtvarně-keramické aktivity a závěr týdne bude patřit bezva pátku s dopolední čokoládovou dílnou a odpolední diskotéko s animačním programem a hrami. Přihlašovat se budete moci na našem webu od 1. února 2023. Těšíme se na vás!
        • Informace k podzimním prázdninám

• 24.10.2022 08:56
        • O podzimních prázdninách, tedy ve dnech 26. a 27.10.2022, a o státním svátku 28.10.2022 nebudou probíhat pravidelné aktivity v DDM Krasohled (kroužky, otevřené dílny, výukové programy). Budeme se totiž maximálně věnovat dětem přihlášeným na naše báječné programy. Že ještě nejste přihlášeni? Tak ŠUP, ŠUP! Uzávěrka přihlášek se kvapem blíží!
        • Podzimky v DDM

• 13.10.2022 20:26
        • Za 14 dní nás čekají báječné dny podzimního volna, tak jestli ještě nemáte plán, co si počít s volným časem, mrkněte na naši nabídku. Je skutečně pestrá! Ve středu výlet, sportovně-kutilská nebo super navoněná dílna, ve čtvrtek tanečky a pohádkové tvoření. Přihlašovat se můžete už nyní (podobně jako do kroužků) na našich stránkách v sekci DDM Krasohled.
          podzimky.pdf
        • DDM: Korále princezny Apolenky - pohádkové putování

• 20.05.2022 08:57
        • Srdečně Vás zveme na pohádkové putování - Korále princezny Apolenky, které se bude konat 9. 6. 2022 od 16:00 do 18:00 v areálu ZŠ a DDM Krasohled Zábřeh. Začátek pohádkového putování bude na dopravním hřišti. Děti se mohou těšit na plnění různých úkolů, vyrábění a samozřejmě i na samotnou princeznu Apolenku. Akce se bude konat za každého počasí
        • Výstava Výboru dobré vůle - Nadace Olgy Havlové

• 10.06.2022 11:55
        • Na pozemku naší školy a v jejích prostorách je osazena výstava Výboru dobré vůle - Nadace Olgy Havlové. Na fotografiích můžete vidět zakladatelku Výboru dobré vůle, první ženu prezidenta Václava Havla, Olgu Havlovou, v mnoha situacích při práci pro nadaci. Ta byla založena jako první instituce, která v našem státním zřízení tehdy chyběla. V roce 1990 byly vysloveny zásadní myšlenky nadace, jako působit na morální vědomí společnosti, upozorňovat na nedostatky v sociální politice státu, upozorňovat na nedostatky v práci v sociálních, zdravotnických, školských a jiných institucí, napomáhat organizačně a finančně v konkrétních případech, kdy nemůže nebo nechce pomoci jiná instituce. Dále pak propagovat a brát v ochranu humanitární projekty. Zakládající členka Olga Havlová pracovala na plno. Kouzlo osobnosti a osobní angažovanost na všech děních nadace byla pro ni naprostou samozřejmostí. Pracovala nad rámec zřízení, oslovovala významné osobnosti u nás i v zahraničí jako byly princezna Diana, Maria Pia Fanini, Ivana Trump, Alain Delon a mnoho dalších, aby svou účastí nadaci podpořili. Zakládala v zahraničí pobočky Výboru dobré vůle například na dovoz pomůcek pro handicapované, o kterých se u nás ani nevědělo.
          Nadace v jejím duchu funguje dodnes. Pomáhá postiženým, handicapovaným a nemocným lidem, sociálně vyloučeným a starým lidem. Práce nadace nám má připomenout myšlenku toho, že ne všichni se rodíme do tohoto světa s rovnými podmínkami a že těm, co neměli tak šťastný los, je potřeba pomáhat. I vy se můžete zapojit různými činy i jako děti. Třeba z počátku svým chováním a pak třeba výběrem školy humanitárního nebo sociálního zaměření. Nebuďme lhostejní ke světu, ve kterém žijeme.
          Zde můžete shlédnout krátké video o Olze Havlové https://www.youtube.com/watch?v=0phx20y75cs
          Výstavu pro nás připravila IMP/DDM Krasohled.