Projekt Šablony pro ZŠ Severovýchod Zábřeh

Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování – Šablony pro MŠ a ZŠ

Nositel projektu: Základní škola a Dům dětí a mládeže Krasohled Zábřeh, Severovýchod 484/26, okres Šumperk

Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií:

Celkové zdroje:         910.141,00 Kč            EU: 773.619,84 Kč    státní rozpočet: 136.521,16

Projekt přispívá ke zvyšování kvality vzdělávání v základní škole s cílem dosažení úspěchu pro každého žáka.

Aktivity projektu jsou zaměřeny na poskytnutí dočasné personální podpory formou školního asistenta v základní škole, na podporu profesního růstu pedagogických pracovníků pomocí dlouhodobého vzdělávání a průběžného sebevzdělávání a zvyšování kvality jejich práce, vzdělávání pedagogických pracovníků zaměřené na čtenářskou gramotnost, inkluzi, CLIL ve výuce, čtenářský klub pro žáky, klub zábavné logiky a deskových her pro žáky, doučování žáků ohrožených školním neúspěchem, příprava na vyučování žáků ohrožených školním neúspěchem, odborně zaměřená tematická setkávání a spolupráce s rodiči žáků ZŠ.