Sběr papíru a lepenky - ve dnech 20. 11. – 25. 11. 2013

V listopadu se žáci mohli podílet na tradiční školní akci, sběru papíru. Již podruhé v tomto roce byl v zadní části školního pozemku přistaven sběrný kontejner na papír, u kterého probíhalo vážení za pomoci vybraných žáků devátých tříd. Této akce se již tradičně účastnilo velké množství šikulů, kteří buď sami nebo v doprovodu rodičů donášeli velké množství nasbíraného papíru.

Celkem se podařilo vybrat úžasných 8500 kg papíru.

Vítězem mezi jednotlivými třídami se stala 3. třída, které se podařilo nasbírat 1578 kg, druhé místo obsadili malí šikulové z 1. třídy s 1400 kg a třetí skončila 8. třída, které se podařilo nasbírat 713 kg papíru.

Nejlepší jednotlivci byli  tradičně oceněni knihami. Jednalo se o žáky, kteří přispěli více než 100 kg papíru. Jejich pořadí a seznam najdeme níže.

1. Seidlová (3.) – 1026 kg

2. Žanda (1.) – 495 kg

3. Zlámal (6.A) – 475 kg

Výtěžek z akce je používán na financování školních akcí pro žáky. Děkujeme všem zúčastněným!

více fotografií zde

Pavel Bureš