MIKULÁŠ 2013

Dne 5.12.2013 navštívil naši školu již tradičně Mikuláš s anděly a skupinou hrůzu nahánějících čertů. Této akce se již tradičně účastnili žáci devátých tříd, kteří přípravě obětovali nemalé úsilí. Mikuláš postupně obešel všechny třídy prvního i druhého stupně a v každé třídě pochválil nejhodnější žáky a pokáral za pomoci čertů hříšníky. Většina žáků byla poté odměněna drobnou sladkostí, hříšníci pouze ořechem, aby se do příštího roku polepšili.

Akce proběhla v poklidném duchu předvánočního období a i přesto, že se někteří zpočátku báli, nebyl snad nikdo, kdo by se s celou mikulášskou partou nevyfotil

Pavel Bureš