Vánoční výstava

Tradiční vánoční výstava se konala od 15. do 21. prosince 2011. Každoročně je spojená i se soutěží, letos na téma ANDĚL.

Děti tvořily do posledního dne anděly z papíru, ale i z korálek, samotuhnoucí hmoty, pekly z perníku, keramiky, vyráběly ze zlatého papíru, krajek, malovaly na sklo, objevili se andílci i ušití jako hračky, jako panáčci z polystyrénu i jako ozdoby na stromek.

Všechny děti byly oceněny sladkou Fidorkou, nejnápaditější autoři obdrželi zvláštní cenu nebo velké čokolády.

Umístění - Zvláštní cena - 1. Tereza Balcárková - 8.B - keramický Betlém

2. Simona Skopalová - 5.B - keramický svícen

3. Adam Přidal - 2.B - keramický držák na vonné

tyčinky

- Anděl -         1. Kristýna Stejskalová - 4.A Kolekce a puzzle

2. Tereza Bendová - 4.A čokoláda

3. Eva a Eliška Drtilovy - 7.B čokoláda

Všem žákům děkujeme za účast v soutěži i na výstavě a přejeme kouzelné Vánoce a hodně zdraví a úspěchů v roce 2012.

Jarmila Zavřelová

více fotografií zde