Spolupráce s MŠ Severáček

Ve čtvrtek odpoledne dne 10.11.2011 bylo na naší škole rušno. Navštívily nás děti z mateřské školy Severáček, aby se svými rodiči pod vedením paní učitelky Jany Kratochvílové vyráběly z keramiky vánoční kapry, stromky, zvonečky a plastiky. Že se jim práce s hlínou líbila a hlavně dařila, to dokazuje spousta krásných výrobků. Děti v naší výtvarné učebně pracovaly jako skuteční žáci.

Výrobky jim vypálíme v keramické peci a určitě udělají radost nejedné babičce či mamince jako vánoční dárek.

Těšíme se, že si školáčci u nás vyrobí ještě další keramiku, která jim připomene, že u nás jsou pro ně dveře vždy otevřené.

Jarmila Zavřelová

fotografie zde