Pod modrou oblohou

V pátek 27.dubna 2012 proběhlo v Moravské Třebové slavnostní vyhodnocení mezinárodní soutěže Pod modrou oblohou - letošní téma bylo Vesmír. Mezi oceněnými byli žáci škol z České republiky, Polska i Slovenska. Celkem bylo uděleno 24 ocenění. Hodnotné ceny - tiskárny, web kamery, PC tablety i notebooky obdrželi vítězové z rukou československého kosmonauta                   Ing. Vladimíra Remka.

Absolutní vítězkou této mezinárodní soutěže ve své kategorii je naše žákyně 7. třídy Markéta Stejskalová, která za 1. místo získala nejen ocenění, ale i zmíněný notebook z rukou pana Remka a poskytla rozhovor pro Českou televizi. Pan ředitel Pavel Pašta převzal také PC tablet pro naši školu - byl to osobní dar pan Remka.

Markétě k úspěchu blahopřejeme a za vzornou reprezentaci naší školy děkujeme.

Video z televizního vysílání CT 24 zde => posuvník nutno posunout na 14,40.

Marie Portešová

více fotogarafií zde