Lyžařský kurz na Paprsku

Na konci ledna se uskutečnil lyžařský výcvik, kterého se letos zúčastnilo 30 dětí ze tříd 7.A a 7.B. Sněhové podmínky nám přály, sněhová pokrývka dosahovala pohádkových 1,5m. Účastníci zimního zájezdu byli ubytováni na chatě Olšanka s lyžařským vlekem 100m od chaty. Každý den vstávaly děti na ranní rozcvičku s názvem: ,,Ranní ptáče dál dolyžuje.“ J

Režim dne byl následující: 8.00 snídaně (+ bodování úklidu), v 9.00 odchod na svah, do 12.00 lyžování, 12.30 oběd, do 13.50 polední klid, 14.00-16.00 odpolední lyžovačka, 16-17.25 osobní hygiena, 17.30 večeře, denní rozkaz+večerní program  do 21.00, 21.30 večerka.

Diskotéka a jiné zajímavé disciplíny (tanec s balónky, disco-skokan, nejlepší účes) se uskutečnila poslední večer. Poslední den hezky svítilo sluníčko na naše závodníky ve slalomu na lyžích. Lyžařský výcvik jsme ukončili dobrým obědem a vyhlášením výsledků závodů a bodování. Dětem se lyžák ohromně líbil, i učitelé a pan doktor s instruktory byli s průběhem kurzu velmi spokojeni.

Děkujeme a věříme, že další zimní kurz se uskuteční příští rok v hojném počtuJ

PS: Nezapomeňte na pravidla Bílého kodexu na sjezdovkách!

Zuzana Gebrová

fotografie zde