Den bez hranic

Na počest svátku dětí se v pátek 8.6. konal Den Bez Hranic na školním hřišti ZŠ Severovýchod. 9.ročník si nachystal pro 1.-4.třídy různorodá stanoviště v podobě drobných sportovních a vědomostních her.

Třída 8.A měla přichystaný bohatý výukově zábavný program pro páté třídy, na který získala hodnotný grand od organizace K.R.A.P.(z fondu EU) v hodnotě 10.000.- zásluhou šikovných žákyň Barbory Balcárkové a Dominiky Hastíkové.

Nejlepší 3 skupiny z 5. ročníku dostaly sladké ocenění. Za odměnu a splnění všech disciplín mohly děti celého 1.stupně využít skákací trampolínu a nafukovací hrad. Na památku Dne Bez Hranic všechny děti obdržely památeční dřevěnou  placku. Děkujeme všem učitelům, žákům a DDM Krasohled za spolupráci při organizaci Dne Bez Hranic.

Zuzana Gebrová

více fotografií zde