22.12.2010 VÁNOČNÍ AKCE ŠKOLY- BESÍDKA

Díky našemu panu řediteli se uskutečnila první vánoční akce školy konaná poslední den ve školních lavicích před vánočními svátky. Akce se nad očekávání poměrně vydařila, i když byl v přípravách programu problém s místem uskutečnění, které se nakonec uspořádalo ve vestibulu II.patra školy. Díky snaze učitelského sboru a šikovným učinkujícím II. stupně ZŠ se podařilo nenuceně navodit vánoční amosféru za doprovodu halasného vánočního chóru pod taktovkou p.učitelky Černé, který plynule navazoval a prokládal program. Součástí vánoční besídky byla také prezentace o Litvě, kterou si připravili žáci 9.ročníku Kateřina Reichlová a Pavel Škrabal.

Součástí vánoční akce byla také taneční improvizace žáků VIII. roč. v podání Nikoly Doleželové, Barbory Linhartové, Miroslava Běhala a Martina Michalčíka. O mluvený projev s vánočním nádechem se postarali žákyně a žáci IX. ročníku. Anglickou vánoční píseň Merry Christmas předvedly žákyně VI. ročníku díky p.uč. Ucekajové.

Věříme, že školní besídka se stane tradiční akcí školy a společně se tak budeme loučit s odcházejícím rokem v klidu a pohodě přicházejících Vánoc v kruhu našich kamarádů, spolužáků a kantorů a připomeneme si, že se má: ,,Táhnout za jeden provaz!“

Děkuji ještě jednou všem nadšeným účinkujícím žákům a učitelskému sboru

v čele s panem ředitelem za uspořádání vánoční akce a navození voňavé vánoční pohody.

Zuzka Gebrová