Běhy

  Sprint 60mdívky    
6.-7.ročník Jméno   čas/s
1. Janů   13:13s
2. Drtilová   13:17s
3. Klubíčková 13:54s
4. Kobzová K. 13:66s
5. Hrochová   14:10s
6. Sedláčková 15:10s
7. Brzobohatá 15:30s
8.-9.ročník Jméno   čas/s
1. Minářová Petra 12:90s
2. Plaskurová 13:07s
3. Uhrinová   13:30s
4. Bitalová   13:37s
5. Kaňová   13:38s
6. Matějíčková 13:44s
  Sprint 60m-hoši    
6.-7.ročník Jméno   čas/s
1. Čmakal   12:14s
2. Chromý   12:25s
3. Vyhnal   12:40s
4. Jakeš   12:64s
5. Ratiborský 13:11s
6. Szabo   13:31s
7. Novotný   13:32s
8. Novák   13:90s
9. Palla   13:91s
10. Havelka   14:00s
11. Stavinoha   14:15s
12. Viktorin   15:09s
13. Schwarzer 15:10s
14. Linhart   17:06s
8.-9.ročník Jméno   čas/s
1. Balcárek   10:78s
2. Janů   10:80s
3. Šťastný   11:40s
4. Neumann   11:45s
5. František   11:60s
6. Sapper   11:60s
7. Komárek   11:76s
8. Rosler   12:00s
9. Kárník A.   12:05s
10. Mokráš   12:20s

 

  Běh 600mdívky    
6.-7.ročník Jméno   čas/min
1. Drtilová Eva 2:05
2. Kantorová   2:16
3. Valášková   2:19
6.-7.ročník Běh 600m-hoši  
1. Šoustal   2:04
2. Jakeš   2:08
3. Ratiborský 2:09
4. Suchý   2:19
5. Havelka   2:42
6. Chromý   2:44
  Běh 600mdívky    
8.-9.ročník Jméno Příjmení čas/min
1. Plaskurová 2:08
2. Roubalová   2:10
8.-9.ročník Běh 600m-hoši  
1. Šťastný   1:51
2. Jurka   1:52

 

štafety 6. - 7. ročník

7.B Jméno  
1. místo Kobzová Kristýna
  Kobzová Adéla
  Skřivánková
  Krobotová  
  Pospíšilová
  Čmakal  
  Vyhnal  
  Chromý  
  Dvořák  
  Bartoň  
7.A Jméno  
2.místo Valášková  
  Valíková  
  Kantorová  
  Kahleová  
  Naglová  
  Pastrnek  
  Stavinoha  
  Haberland  
  Novák  
  Szabo  
6.B Jméno  
3. místo Karníková  
  Drtilová  
  Stavinohová
  Hrochová  
  Smrčková  
  Jakeš  
  Suchý  
  Ratiborský
  Kučera  
  Šoustal  
6.A Jméno  
4.místo Janů   
  Hrochová  
  Klubíčková
  Hýblová  
  Stejskalová
  Doležel  
  Smetana  
  Konopas  
  Švub  
  Mrázek  

 

štafety 8. - 9. ročník

8.B Jméno  
1. místo Plaskurová
  Matějíčková
  Roubalová  
  Růžičková  
  Krátká  
  Šťastný  
  Rosler  
  Jurka  
  Kárník A.  
  Pek  
9.A Jméno  
2.místo p.Portešová
  Uhrinová  
  Uherková  
  Kaňová  
  Balcárková
  Balcárek  
  Neumann  
  Sapper  
  Helekal  
  Janů  
9.B Jméno  
3. místo Minářová Petra
  Minářová Pavla
  Bartošová  
  Bitalová  
  Žváček  
  Morong  
  Chyťa  
  Škrabal  
8.A Jméno  
4.místo Novotná  
  Balcárková
  Kácelová  
  Zapletalová
  Kornerová  
  Komárek  
  Švácha  
  Mokráš  
  Brzobohatý
  Šmíd