Jazykový kurz Švagrov

V období od neděle 12. září 2010 do pátku 17. září 2010 pro nás paní učitelka Machová připravila senzační týden. Zažili jsme spousty srandy. Každé dopoledne nás čekaly dvě hodiny anglického jazyka, ale jiné než jaké zažíváme ve škole, plné spousty zábavy. Rozdělily nás do tří skupin na výuku. Tento rok nás inspiroval film, možná knížka Pán Prstenů (The Lord of the Rings). Každé odpoledne i každý večer nás čekaly hry. Jelikož jsme nehrály každý sám za sebe, sbírali jsme body do skupin. První večer jsme byli rozděleny právě do skupin (Wizards, Dwarves, Man, Elves, Hobbits). Skupiny měli nejvyššího leadera. Získávali jsme body do skupin za dobře odvedenou práci. Odměnou pro vítěze bylo získání pokladu = treasure. Stavěli jsme si obydlí, ale takové, aby se do něj vlezli všichni ze skupiny. Luštili jsme dopis a velikou překážkou bylo překonat draka. Například jsme lezli přes bažinu.

Nejlepší věcí, ale stejně pro nás zůstává „Stezka odvahy“. Velice se nám tam líbilo.

Žáci a žákyně ZŠ Severovýchod 26, Zábřeh

a Gymnázia Zábřeh

P.S. : Velice děkujeme paní učitelce Machové, lektorům – Patrick, Steve, Robert, Saše, Báře  a panu Machovi.

Pořadí:       1. Elves

2. Hobbits