Eurorebus - krajské kolo

V pondělí 10. dubna proběhlo v Olomouci krajské kolo vědomostní soutěže Eurorebus. Naši školu reprezentovalo celkem 24 žáků, což byli vždy 3 zástupci z každé třídy druhého stupně, 3 zástupci 1. stupně a 2 jednotlivci.

V kategorii Junior navázali žáci prvního stupně na úspěch z loňského školního roku. Ve složení Jakub Švec (V.), Ondřej Psotka (IV.) a Jan Jeřábek (III. B) v letošním krajském kole zvítězili. Tímto výsledkem si zajistili účast v celostátním finále, které se bude konat 5. června v Praze. Gratulujeme!

O další pěkný výsledek v první desítce se zasloužil Václav Hackenberger (VI.), obsadil 10. místo v kategorii Jednotlivci ZŠ 01.

K výsledkům gratulujeme a všem soutěžícím (i těm, kteří se neprobojovali do první desítky) děkujeme za reprezentaci školy.

Lucie Benýšková

více fotografií zde