Okresní kolo

 

Naše škola se zúčastnila 11.5.2011 okresního kola Dopravní soutěže. Soutěžící statečně bojovali s překážkami na kole, jezdili po dopravním hřišti, ošetřovali zraněné a řešili dopravní situace v testech z pravidel silničního provozu. Výsledkem bylo dosažení čtvrtého místa v obou kategoriích.

Naši školu reprezentovali:

I.Kategorie

Martin Mašek        6.A

Jaroslav Jašek       6.A

Eliška Drtilová       6.A

Eva Drtilová          6.A

 

II.Kategorie

Štěpán Hýbl           9.B

Ondřej Bartoň        7.B

Izabela Brachtlová  8.B

Veronika Kácelová  8.A

 

 

škola příjmení, jméno test JZ J - DH PP celkem celkem pořadí
3 ZŠ Zábřeh Školská Dohnal Michal 15 16 20 1,5 52,5 342 6.
Jílek Martin 10 34 40 7 91
Šafářová Kristýna 30 36 30 1 97
Kluková Nikola 30 43 25 3,5 101,5
4 ZŠ Zábřeh Severovýchod Mašek Martin 15 12 15 1,5 43,5 209,5 4.
Jakeš Jaroslav 35 19 35 5 94
Drtilová Eliška 10 36 0 0 46
Drtilová Eva 5 21 0 0 26
ZŠ Hanušovice Novák Daniel 15 4 5 2 26 175 3.
Zatloukal Petr 10 9 5 0 24
Kreifová Nikola 20 22 5 3 50
Scholzová Tereza 20 39 15 1 75
ZŠ Vodní Mohelnice Kuba Jan 20 7 10 2,5 39,5 312,5 5.
Bartoš Michal 25 20 15 0 60
Crhová Viktorie 40 39 45 3 127
Kaňovská Nikol 40 36 10 0 86
ZŠ Loštice Johnová Alexandra 10 22 20 0 52 152,5 2.
Vykydalová Vendula 5 39 0 1,5 45,5
Komínek Jan 10 22 0 1 33
Braun Pavel 0 8 10 4 22
ZŠ Mlýnská Mohelnice Platek Vojtěch 15 18 0 0 33 110,5 1.
Fritscherová Eva 20 25 0 1 46
Weidingerová Marcela 10 4 0 1,5 15,5
Keprt Ondřej 5 10 0 1 16

 

škola příjmení, jméno test JZ J - DH PP celkem celkem pořadí
3 ZŠ Zábřeh Školská Janhuba Tomáš 5 9 15 0 29 241,5 6.
Pokorný Matěj 15 5 35 1 56
Kunertová Nikola 15 18 20 2 55
Jílková Nikola 50 28 20 3,5 101,5
4 ZŠ Zábřeh Severovýchod Hýbl Štěpán 5 2 5 1 13 194 4.
Bartoň Ondřej 25 19 25 7 76
Brachtlová Izabela 15 28 0 0 43
Kácelová Veronika 35 13 10 4 62
ZŠ Hanušovice Kolár Petr 0 26 5 9 40 169,5 2.
Hýbl Jakub 25 7 0 2 34
Kadlecová Romana 5 31 0 2,5 38,5
Vokourková Veronika 15 39 0 3 57
ZŠ Rohle Sitta Pavel 5 2 15 6 28 228,5 5.
Svačina Jakub 30 39 45 0 114
Němcová Michaela 0 16 0 5,5 21,5
Obrusniková Hana 25 25 10 5 65
ZŠ Loštice Raichl Patr 25 14 5 3 47 185 3.
Vyhlídal Adam 30 12 0 3 45
Volková Erika 45 0 0 9 54
Crhová Veronika 15 23 0 1 39
ZŠ Vodní Mohelnice Žlebek Jan 10 0 5 3 18 132 1.
Kukrle Daniel 20 9 15 1 45
Šmídová Kristýna 15 6 0 1 22
Nováková Magdalena 30 17 0 0 47

                    více foto zde