Astronomická olympiáda

Každý rok se naše škola zúčastňuje astronomické soutěže

- kategorie G, H (žáci 6. a 7. ročníku) a kategorie E, F (žáci 8. a 9. ročníku).

Letos se školního kola zúčastnilo 43 žáků a z toho 39 bylo úspěšnými řešiteli a postoupilo do druhého korespondenčního kola. Toto kolo bude ukončeno 25.března 2011. Všem řešitelům přeji mnoho úspěchů.

                Marie Portešová

Výsledková listina školního kola astroolympiády.

 

kategorie GH

 

poř.

příjmení a jméno

bodů

1.

Balcárková Barbora

36

2.

Bartoš Jan

35

3.

Dvořáková Kateřina

34

3.

Čmakal Radim

34

3.

Haberland Jan

34

3.

Hastíková Dominika

34

4.

Skřivánková Jana

33

4.

Valíková Michaela

33

5.

Bartoň Ondřej

32

5.

Brzobohatá Markéta

32

5.

Dvořák Petr

32

5.

Fišnerová Olga

32

5.

Hojgr Jakub

32

5.

Hýblová Soňa

32

6.

Štaigl David

31

7.

Bartošová Anežka

30

7.

Janů Markéta

30

8.

Balcárková Tereza

27

9.

Hrochová Eliška

25

9.

Malátová Anna

25

9.

Novotný Jan

25

9.

Plutzová Lenka

25

10.

Hobler Michal

24

10.

Hrubá Vladislava

24

10.

Stejskalová Markéta

24

11.

Horníčková Nela

23

12.

Novotná Lucie

22

13.

Linhart Jan

21

14.

Pospíšilová Karolína

20

15.

Švub Pavel

19

16.

Baierová Kristýna

18

16.

Palla Milan

18

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

kategorie EF

 

poř.

příjmení a jméno

bodů

1.

Bartošová Magdalena

39

1.

Škrabal Pavel

39

2.

Sittová Pavla

38

3.

Brachtlová Izabela

37

4.

Reichlová Kateřina

36

5.

František Jaroslav

35

5.

Hýbl Štěpán

35

5.

Minářová Petra

35

6.

Chyťa Filip

34

6.

Minářová Pavla

34

7.

Hél Filip

33

8.

Švubová Tereza

32

9.

Matějíčková Anna

31

10.

Vepřková Barbora

30

11.

Kubíček Pavel

29

12.

Skaličan Robin

28

13.

Frank Štěpán

27

13.

Klemš Jan

27

13.

Krátká Leona

27

14.

Jurka Petr

25

15.

Růžičková Daniela

24

16.

Andrlová Valerie

22

17.

Pavlů David

21

18.

Balcárková Kristýna

19

18.

Bezděk Václav

19

19.

Novotná Tereza

18

19.

Plaskurová Lucie

18

 

Začalo druhé korespondenční kolo, které bude ukončeno 25.března 2011. Více informací na http://olympiada.astro.cz/