Školní parlament 2013/2014

Školní parlament funguje na naší škole již mnoho let. Každý rok v něm mohou zasedat žáci, zástupci svých tříd. Pod vedení správce školního parlamentu z řad učitelů mohou projednat různé problémy, připomínky, koná se projednávání a plánování akcí školy. Jedná se jednak o organizaci zábavných akcí pro žáky, ale také o události spojené s dodržováním národních tradic. Školní parlament se již tradičně podílí na organizaci dobročinných příspěvkových a sbírkových akcí.

Školní parlament se schází každý druhý týden, případně dle potřeby při organizaci školních akcí.

Pro tento rok se bude školní parlament podílet na následujících událostech :

Mikulášská nadílka

Sběr vršků