Barevný týden

BAREVNÝ TÝDEN NA NAŠÍ ŠKOLE 28. 3. - 1. 4. 2011

Do duhového kabátu se oblékla celá naše škola na sklonku prvního jarního měsíce. Každý školní den děti prvního a druhého stupně soutěžili o nejpočetnější zastoupení barviček v paletě žlutá, zelená, červená, modrá. O hladký průběh duhové akce se zasloužili žáci školního parlamentu v čele s paní učitelkou Valouchovou a vrchním hlasatelem Pavlem Škrabalem, který hlásil v relaci každodenní výsledky o barevných trikotech v jednotlivých třídách.

Soutěž v basketbalu hochů (7., 8., 9.roč.) proběhla na žluté pondělí v odpoledních hodinách jako odstartování veselého týdne a motivace semknout se jako třída neboli jednotlivec a ukázat ostatním, že umí držet při sobě v barevném vyjádření.

Pyžamový den proběhl jako vyvrcholení barevného týdne a vtipně vyšel na prvního apríla. Do veselé jarní hry se zapojili také učitelé a poslední den jsme mohli vidět nejen prvňáčky s plyšákem a spací čepičkou,ale i polovinu učitelského sboru ve spacím úboru v čele s panem ředitelem.

Zuzana Gebrová

Výsledky tříd zapojených do barevného týdne zde

více foto zde